Video: CK2 Feodaliteye giriş, Dejure ve Temel Kavramlar Rehberi
Merhaba, 

2 Sene önce hazırlamış olduğum ve hala güncel olan CK2'ye giriş videosudur. 

Feodalite, dejure gibi oyun öncesi bilinmesi gereken temel kavramları anlatmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. 

[+] 7 üye DamageExpert nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Boş vaktimde göz atacağım. :)
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
abone oldum
[+] 1 üye gokay0035 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel, devamı yok mu?
[+] 1 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-10-2019, 22:41)SadeceStrateji : Güzel, devamı yok mu?

Beğendiğin için teşekkürler. Benimde uzun zamandır aklımda ama iş yoğunluğundan sadece ara ara yazılı rehberler hazırlayabiliyorum. Ck3 şerefine artık yeni bir kapsamlı CK2 rehberi hazırlayabilirim. Bu gidişle Ck2 de artık çok bir değişiklik olmayacak gibi.
[+] 3 üye DamageExpert nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Videonun tadı damağımda kaldı ve ck2 kapsamı içerisinde dişimin kovuğunu bile doldurmadı ;)

Yeni başlıyorum hatta ilk Paradox oyunum olacak. Çok video izledim izlemeye çalıştım daha doğrusu ama oyunun tarzından mıdır nedir arkadaş nerde laf yapmayı seven, daldan dala konan, iyi anlatıyor süsü verip aslında boş yapan ve kafa karıştıran adam var toplanmış hepsi ck2 çekmiş gibi geldi bana. O nedenle senin videon kıymetli hocam.

Seri efsane olur kaçırmam izlerim.
[+] 3 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-10-2019, 19:31)SadeceStrateji : Videonun tadı damağımda kaldı ve ck2 kapsamı içerisinde dişimin kovuğunu bile doldurmadı ;)

Yeni başlıyorum hatta ilk Paradox oyunum olacak. Çok video izledim izlemeye çalıştım daha doğrusu ama oyunun tarzından mıdır nedir arkadaş nerde laf yapmayı seven, daldan dala konan, iyi anlatıyor süsü verip aslında boş yapan ve kafa karıştıran adam var toplanmış hepsi ck2 çekmiş gibi geldi bana. O nedenle senin videon kıymetli hocam.

Seri efsane olur kaçırmam izlerim.
Gerçekten de 40 50 dakikalık  boş boş anlatıyor tek tek sekmeleri herkesin bulabileceği şeyleri.Gerek yok.Bu rehberdeki gibi oyunun temel şeylerini öğrenmiş sonrada her yerde bulamayacakları işte De Jure mesela bunun gibi şeyleri ve terimleri anlatmaları daha doğru. Benim 2.Paradox oyunum. İlki Hoi4 tü Hoi4 de gayet iyiyim şahsen. Fakat Ck2 yi sevdim haritası özellikle çok güzel. Onu öğrenmeye çalışıyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.