Video: HoI4 - No Step Back Duyuruldu

CC tuşu ile altyazıyı açabilirsiniz.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonunda Sovyet DLC'si geliyor demek ki.
WhaW8Am.gif
Ara
Odak ağacının alternatif yolları DLC ile; toparlanmış hali ise free patch ile gelir umarım.
Ara
Oyunun 5. yılına yakışır bir eklenti olur umarım.
tTRiYax.png
Ara
İtalya ve Sovyet ağaçları en çok rework beklenenlerdi ama İtalya sonraya bırakıldı sanırım.
[+] 1 üye Sxario nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-05-2021, 23:38)Sxario : İtalya ve Sovyet ağaçları en çok rework beklenenlerdi ama İtalya sonraya bırakıldı sanırım.

no step back dediğine göre belki stalingrad ve leningrad savunmalarına gönderme olabilir veya fransız gerillalığı da sanmıyorum fransaya daha yeni dlc çıkardılar. emin olamadım şimdi
Volga nehri akmam diyor
Etrafımı yıkmam diyor
Şanı büyük Jukov paşa
Stalingrad'dan çıkmam diyor.
[+] 1 üye crowjoy nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-05-2021, 05:00)crowjoy :
(22-05-2021, 23:38)Sxario : İtalya ve Sovyet ağaçları en çok rework beklenenlerdi ama İtalya sonraya bırakıldı sanırım.

no step back dediğine göre belki stalingrad ve leningrad savunmalarına gönderme olabilir veya fransız gerillalığı da sanmıyorum fransaya daha yeni dlc çıkardılar. emin olamadım şimdi

Direkt olarak Stalin'in Order 227 nına gönderme.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.