Video Seri: Ecdad Oyunda
Exploit kullanıcağın yerde oyunun ayarlarını değiştirebilirsin. İdealer, eventler falan filan işte.
Ara
Exploit'e, hayır!
Easy difficulty'e, hayır!
No&Random Lucky Nations'a, hayır!
Bonus'a, hayır!
Hile'ye, hayır!
Anormal vassal feed'e, hayır!
Bordergore'a, hayır!

Ancak bunlar gerçekleştiğinde altın çağa geçiş yaptığımızı ve üstün bir topluluk olduğumuzu söyleyebiliriz.
G0kMNN.png
Ara
(24-02-2016, 13:50)Elensar : Exploit kullanıcağın yerde oyunun ayarlarını değiştirebilirsin. İdealer, eventler falan filan işte.

Oyunun tüm açıklarını, buglarını, exploitlerini kullanıp WC yapan marcoantonio, ddrjake ve daha nice streamer ve youtuber'ı neden alkışlıyorsunuz o zaman? Paris'ten Beijing'e kurulan imparatorluk resimleri altına vay be helal yazarken 2 yıl önce aradaki vasalını annexlediğini düşünmüyor musunuz kimsenin?

Sonuç: Kimsenin oyununa herkes karışamaz.

(24-02-2016, 14:23)GaulTurk : Exploit'e, hayır!
Easy diffiduclty'e, hayır!
No&Random Lucky Nations'a, hayır!
Bonus'a, hayır!
Hile'ye, hayır!
Anormal vassal feed'e, hayır!
Bordergore'a, hayır!

Ancak bunlar gerçekleştiğinde altın çağa geçiş yaptığımızı ve üstün bir topluluk olduğumuzu söyleyebiliriz.

Aynen. xdxdxdxd
Ara
Tüm linkleri ve konuyu güncelledim. Atılmamış bölümleri ekledim.
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
7/24 Otto oynanıyor zaten ama emek var ve emeğe her zaman saygı duymuşumdur :)

Bir gün Ceylon hikayesi görmek dileği ile... @Redtay :D
Ara
(01-03-2016, 19:31)Blackwhist : 7/24 Otto oynanıyor zaten ama emek var ve emeğe her zaman saygı duymuşumdur :)

Bir gün Ceylon hikayesi görmek dileği ile... @Redtay :D

Aynen öyle. O nedenle yanı sıra 2-3 hikaye daha ekledim zaten.
Ara
Seri güzel gidiyor bitirmeden bırakma :) Bu arada copyrightlı müzik çalıyor ikinci bölümde ve 720p formatında olmasına rağmen görüntü 480p sanırım :P
Belki de gök itiyor...
Ara
(24-02-2016, 16:57)Kaiser-i Rum :
(24-02-2016, 13:50)Elensar : Exploit kullanıcağın yerde oyunun ayarlarını değiştirebilirsin. İdealer, eventler falan filan işte.

Oyunun tüm açıklarını, buglarını, exploitlerini kullanıp WC yapan marcoantonio, ddrjake ve daha nice streamer ve youtuber'ı neden alkışlıyorsunuz o zaman? Paris'ten Beijing'e kurulan imparatorluk resimleri altına vay be helal yazarken 2 yıl önce aradaki vasalını annexlediğini düşünmüyor musunuz kimsenin?

Sonuç: Kimsenin oyununa herkes karışamaz.

Ben ne söyledim sen anladın ? Dediklerinin hiçbirini tanımıyorum. Ne de alkışlayıp vay helal olsun demedim. Oyunun tüm açıklarını kullanarak bir şey yapmak yerine osmanlının ideasını değiştirerek birşeyler elde edebilirsin. Core maliyetini -%50 çekebilir, Janissary gelen event ile yeni şeyler ekleyebilir, daha nice özellik eklenebilir.

Sonuç: ön yargılı davranmak yerine düşünüp bu adam ne demek istemiş söyleyebilirsin.
Ara
Son 2 bölümü eklememiştim. Onlar eklendi. Idea severim.
Ara
Bölümlerin link olarak değil, video olarak konması gerek.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.