Video Seri: KaraKoyunlu
Bu serimizde KaraKoyunlu devletini güçlendirip bi süper güç yapma yolunda uğraşıyoruz
belirli bi yol kattetdik.Eğer beğendiyseniz kanala abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın.Doğrusu 1.bölümü yüklemeye üşendim.Bu şimdilik son bölümü :)
Ara
Persia kurmaman dileğiyle serini takip edeceğim. =D
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-03-2016, 02:00)GaulTurk : Persia kurmaman dileğiyle serini takip edeceğim. =D 
Zaten videolarda da çok değindim o konuya persia yı kurmadan devam edeceğim.Bi de zaten şimdi Persia yı kurmak adımızın ve rengimizin değişmesi dışında bize hiç bir şey katmaz :)
Ara
Yönetim biçimini değiştirecek , Teknoloji grubunu değiştirecek , Yeni idealar kazandıracak ve yeni askeri birimler verecek Persia kurarsan.

Takipteyim.
Ara
(07-03-2016, 17:12)Redtay : Yönetim biçimini değiştirecek , Teknoloji grubunu değiştirecek , Yeni idealar kazandıracak ve yeni askeri birimler verecek Persia kurarsan.

Takipteyim.
Zaten reformladım ülkeni (G)
Ara
O zaman Persian Kültürlerini accepted yapmak için kurabilirsin. Tabi raze atmak daha cazip geliyorsa bilemem :)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.