Video: Steel Division 2 Duyuruldu
#1

Eugen Systems Steel Division 2'yi duyurdu. Bu oyun 1944 senesindeki Sovyet taarruzu olan Bagration Harekatına odaklanıyor. Oyunda yüksek oynanabilirliğe sahip dinamik stratejik senaryolar olduğu ifade ediliyor, 25 harita, 600'ü aşkın birim ve yeni sanat tasarımıyla oyunun muharebe sisteminin ve oyun motorunun yenilendiği ifade ediliyor.

Cevapla
#2
1.`si cok tutuldu 2.`yi cikardilar diyecegim de 1.`de mp ye adam bulmak bile zordu. Umarim guzellestirmislerdir.
Ara
Cevapla
#3
Oyun çok güzeldi, reklamda patladılar. Umarım bu sefer düzgün bir kampanya ile tanıtırlar oyunu.
Ara
Cevapla
#4
Acaba yine paradox ve eugen ortak yapımımı yoksa sadece eugen mi üstleniyo oyunun yapımını ona göre alırım ben paradox pekte bu işi bilmiyo eugen ise R.U.S.E ve wargame serisinde özellikle red dragonda dlcler ve ana oyunda çok güzel işler yaptı tecrübeli yani keşke ilk oyunuda sadece eugen çıkarsaydı eminim çok daha iyi olurdu
Ara
Cevapla
#5
Eugen kendisi yayımcı şirket olmuş bu sefer, Paradox'ta tek bir haber yok Steel Division 2 ile ilgili.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#6
İsabet olmuş o zaman alınır bu oyun
Ara
Cevapla
#7
1.si fiyaskoydu. Adam bulmak cok zor mp de.
Ara
Cevapla
#8
1. oyunda arkadaşımla takım olup 2vs2 atmak istediğimizde lobimize oyuncu gelmiyordu. Biz bir lobiye girelim dedik. Girdiğimiz lobi 10vs10 ayarlıydı ve nedense herkes koşarak geliyordu. 10vs10'da devasa büyük bir haritada geniş ölçekli bir savaşta bizi iyi bir tokatladılar. O günden beri sadece arkadaşlarla kendi aramızda oynuyoruz. Bu da böyle bir anımdır. Umarım güzel bir oyun olur.
76561198034761601.png
Ara
Cevapla
#9


Pre-order fragmanı.
Cevapla
#10
ilk oyun 60 tl ikinci oyun 175 tl türkiye için güncelleme gelirmi acaba
Ara
Cevapla
#11
(11-02-2019, 13:25)Lehr : ilk oyun 60 tl ikinci oyun 175 tl türkiye için güncelleme gelirmi acaba

İlk oyunu Paradox yayınladığı için fiyatlar diğer Paradox oyunları gibi daha uygundu. Ancak ikincisini kendileri bağımsız olarak yayınladıkları için fiyatın düşeceğini pek zannetmiyorum.
Ara
Cevapla
#12
@Duman acaba bununda rehber serisi gelir mi birinci oyundan daha güzel geldi inceledim daha olumlu tepkiler almış topluluktan
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.