Video: Total War: ROME REMASTERED Duyuruldu
#1


CC tuşuyla altyazıyı açabilirsiniz.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Duyunca çok heyecanlandım, mobil oyuna benzediğini görünce de bayağı hayal kırıklığı yaşadım. İncelemeler iyi derse alabilirim yine de.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
Fiyat olarak değmez oyun görüntüleri de çok kötü.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
Ara
Cevapla
#4
Fiyat TL bazında biraz yüksek ama ürünün hedef kitlesi olan Rome:TW hayranlarının fiyat çokmuş diye almayacağını sanmıyorum. Fakat bunca yıl sonra tekrar oynamayı canı çekmediği için almaması oldukça olası olur.
Ara
Cevapla
#5
org.png

Yeni haritayı çok kötü buldum. Eskisi açık ara daha güzel gözüküyor, daha fazla renk tonu var, kıyılar, dağlar, şehirler ve yollar daha belirgin. Yenisinde tüm harita pastel bir yeşile boyanmış gibi.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#6
Evet renkler berbat, hatta kıyı şeridi iğrenç. Ama denizin sığ ve derin kısmı ayrıntıları hoşuma gitti. Çıktıktan birkaç ay sonra mod desteği sayesinde çok iyi bir yere gelecektir.

Vanilla hali oynanmaz
Ara
Cevapla
#7
Haritada şehirlerin etrafındaki beyazlıkları kaldırmışlar şimdi daha zor ayırt ediliyor, saçma bir karar mantığını anlayamadım.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.