Warhammer III - Immortal Empires 2.0 Güncellemesi İlk İzlenimleriniz
unknown.png

Warhammer III Immortal Empires 2.0 Güncellemesi 23 Ağustos 2022 itibariyle çıktı. İlk 3 oyunun haritasını birleştiren bu devasa güncellemeyle ilgili izlenimlerinizi ve düşüncelerinizi bu başlık altında yazabilirsiniz.
Ara
Oyun çok manyak olmuş arkadaşlar. Ufak tefek buglar dışında gayet stabil ve performansı iyi. Tur süreleri oldukça kısa. Soluksuz bir 20 saat oynayıp Normal zorlukta Empire kampanyası bitirdim. Oldukça zorluydu, herkes savaş açıyor, kuzeyde Norscalar, doğuda vampirler, yukarıda bitmek bilmeyen kaos. En son bu tadı Attilla'da Batı Roma ile oynarken almıştım.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kemal-sunal-tavuk.gif

Video serilerden gördüğüm kadarıyla oyun mükemmel duruyor. Empire için konuşacak olursam kesinlikle bir rework ihtiyacı var gibi gözüküyor. Elektörlük mekaniği yeni eklenen tehditlerle birlikte ayakbağı olmuş gibi.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kesinlikle katılıyorum. Tek tek şehirlerini kaybediyorlar ve sen alıp geri versen bile belli bir süre sonra tekrar kaybediyorlar. Fayda sağlamaktan ziyade ekstra yük oluyorlar.
Ara
yeni yama ile eklenen yeni özelliklere nerden ulaşabiliriz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.