Wireless kulaklik tavsiye verebilir misiniz?
Merhabalar. Yaklasik 2 yildir sony wh-1000xm3 kullanmakta olup muzik kalitesinden gayet memnun idim. Fakat dun gece itibariyle bir kismi kirildi maalesef. Bende ses kalitesi iyi ve noise cancellingin guzel olan bir kulaklik arayisina girdim. Bir ust modeli olan sony wh-1000xm4 i alsam yoksa Bose QuietComfort 35 II yoksa Sennheiser Momentum 3 Wireless mi yonelsem. Fikirlerinizi bekliyorum.
Ara
Noise cancelling ve ses kalitesi WH-1000XM4'te biraz daha iyi diye duydum. Bose ise daha rahatmış. Bir de dokunmatik mi tuş mu tercihi yapman gerekiyor.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun süredir Bose Quite Comfort 35 II kullanıyorum oldukça memnunum. PC'de kabloyla dışarıda kablosuz kullanıyorum gerçekten çok rahat. Özellikle Tidal kullanıyorsan başka seviyede bir tecrübe sunuyor. Özetle memnunum, alırsan pişman olacağını sanmıyorum.
[+] 2 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Huawei freebuds pro var, memnunum.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 1 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şahsen premium segmentteki tüm Sony ürünlerinin gözü kapalı alınabileceğini düşünüyorum. O sebeple WH-1000XM4 derim, o segmentte model bazında bir fikrim yok.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.