Xbox Game Pass
@Athule Daha önce kendi hesabımdan almıştım. PC'de kendi mc hesabım dışında giriş yapamıyorum, her türlü onu görüp otomatik giriyor. Dolayısıyla kampanyadan yararlanamayacağım sanırım.
Ara
(15-11-2021, 00:03)elefsar : @Athule Daha önce kendi hesabımdan almıştım. PC'de kendi mc hesabım dışında giriş yapamıyorum, her türlü onu görüp otomatik giriyor. Dolayısıyla kampanyadan yararlanamayacağım sanırım.

Sadece Microsoft Store'a yeni oluşturduğunuz Microsoft Hesabı ile giriş yapsanız yetiyor. Orijinal hesabınızı Microsoft Store hariç diğer kısımlarda kullanmaya devam ediyorsunuz.
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png?width=1202&height=676
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png?width=1202&height=676
Ara
Available-Today_Coming-Soon_1.4.2022.jpg
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
FJeTZ9eXIAE5mDw?format=jpg&name=large
IbnE9P2.gif
Ara

Böyle bir şey yapılabiliniyormuş yarın denemek istiyorum gerçekten işe yarıyorsa süper.
Ara
6 tane 6 aylık live gold ve sonra Ultimate alarak sitesinden yapmıştım ama siteden 6 aylığı kaldırmışlardı en son. Windows'taki Microsoft Store uygulamasında duruyor 6 aylık seçenek, yapacaksanız oradan yapmanız lazım.
Ara
Gamepass tıpkı twitch prime gibi çeşitli oyunlarda avantaj paketleri sunmaya başladı ayrıca 3 ay youtube premium ve ilk kez kullanacaklara 3 ay discord nitro veriyor.

unknown.png?width=1089&height=676
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(30-01-2022, 17:56)Rzenma : Gamepass tıpkı twitch prime gibi çeşitli oyunlarda avantaj paketleri sunmaya başladı ayrıca 3 ay youtube premium ve ilk kez kullanacaklara 3 ay discord nitro veriyor.

unknown.png?width=1089&height=676

Söz konusu avantajların sadece Game Pass Ultimate aboneleri için olduğunu ekleyeyim.
[+] 2 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gamepassde steam gibi farkli hard disklerdeki eskiden yuklemis oldugum klasorleri gosterme imkanim var mi? Pc yi yeniledim de eski hdd leri bagladim indirmis oldugum oyunlari tekrar indirmeyim dedim steam o konuda cok iyi direk tanidi kutuphaneyi yeniledi ama nedense epic store ve gamepass icin bunu yapamadim. Gamepassde zaten klasorlerine icine girmeye kalminca bile korumadan dolayi acilmiyor cozumu var midir kac gb seyi tekrar indirmeyim.
Ara
Sanırım xbox yazılımında var olan oyunu tanıtma diye bir sistem yok ama indirilen dosyaların yerini değiştirebiliyorsun belki indirilme dosyasını var olan oyun dosyalarından seçebilirsin yada önce oyunu indirip sonra indirmeyi durdurup oyun dosyalarını indirilen yere atabilirsin yani bir şekilde kandırman lazım.

2gcv4jx1b8f81.jpg
Ara
(01-02-2022, 17:22)Rzenma : Sanırım xbox yazılımında var olan oyunu tanıtma diye bir sistem yok ama indirilen dosyaların yerini değiştirebiliyorsun belki indirilme dosyasını var olan oyun dosyalarından seçebilirsin yada önce oyunu indirip sonra indirmeyi durdurup oyun dosyalarını indirilen yere atabilirsin yani bir şekilde kandırman lazım.

2gcv4jx1b8f81.jpg

dosyaları da goremıyorum ki girerken erisim izni  yok diyor WindowsApps uygulamasına. Güvenlikten gelişmişe girip ordan tam denetim yetkisi ver diyorum ama yine de giremiyorum. Gecen bir sekilde girmeyi basarmıstım. Neden bu kadar zor yapıyolarsa
Ara
Oyunlar güzel boş oyun yok :D
Ara
Bu hafta sonu Xbox Live Gold ve #XboxGamePass Ultimate üyeleri için ücretsiz!

FOsmwTtWYAI3VrT.png
Ara
Ara
eskiden oyun dosyalarına erişim yoktu gamepasste bu yüzden mod yapamıyordum.
fm oynayacağım yüz paketleriyle.şuan mümkün mü bu ona göre aktif edeyim.
Ara
(12-04-2022, 14:15)Yohaynes : eskiden oyun dosyalarına erişim yoktu gamepasste bu yüzden mod yapamıyordum.

Artık kurulum yeri seçilebiliyor. Dosyalara erişim için eskisi gibi yönetici izni falan da istemiyor bildiğim kadarıyla.
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-04-2022, 14:15)Yohaynes : eskiden oyun dosyalarına erişim yoktu gamepasste bu yüzden mod yapamıyordum.

Şu an mod desteği olan tüm XGP oyunlarını modlamak mümkün. Zaten çoğu oyun artık "başlatıcıları" (launcher) içinde modlama desteği bulundurduğu için modlamak artık daha kolay. Football Manager özelinde konuşmak gerekirse Gamepass içinde oyunun sayfasına gelip "mod klasörünü aç" dediğinde ilgili dosyaya seni yönlendirecektir. Geriye kalan süreç; kurmak istediğin modun yönergelerini takip etmek.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
FS9jhMwX0AAf6qQ?format=png&name=large

Güzel oyunlar geliyor.
[+] 6 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.