XCOM - Orijinal Oyun Sahipleri
XCom: Enemy Unknown

j4xCMi6.png

Arkadaşlar burada oyuna sahip olup da eksiler artılar stratejilerinizi izlediğiniz yolları ve savaş esnasında kullandığınız personel gibi birçok detayı bizlerle paylaşabilirsiniz. Şahsen ben sıra tabanlı oyunlara pek ilgi duymazken (Civilization serisi hariç :D ) XCOM'la tanıştım benim için resmen milat niteliğinde bir oyun olmuştur. Oyunu steam üzerinden yaz indiriminde aldım ve keşke daha erken alsaydım ben nasıl oynamamışım bu oyunu dediğim bir oyun oldu benim için. Ben biraz ilerledim fakat burada bir kaç resim paylaşıcam genel hatlarla. Gezegenimizin şu anki istila ve panik durumu araştırdığım teknolojiler personel durumu gibi sizlerde paylaşırsanız alacak arkadaşlar için hem bir ön tanıtım hemde oyun hakkında bir kaç bilgi elde edilmiş olur. 

Ara
Bende var.
Ara
Ortak ilerlemeni hikayeleştirerek anlatabilirsin takip ederim oyun çok güzel farklı stratejileri diğer oyunculardan görmek güzel olur
Ara
Bende de var.
Ara
bende de var
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.