Yama Notları: Stellaris - 2.1.4 Yaması
#1
ste.jpg

Stellaris'te bu hafta yeni eklenen Observer modu ve Çapraz Platform Eşleşmesinden bahsediliyor. Ayrıca yeni çıkacak yamanın beta sürümü ve yama notları da mevcut.

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...a.1121793/ :Herkese merhaba, size güzel haberlerim var:

Bugün PDX multiplayer'ın yeni sürümünün test edilmeye hazır olduğunu açıklamaktan mutluluk duyuyorum. Daha gelişmiş bağlantı ve stabil oyun performansının yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte oynamanıza yardımcı olacak yeni içerikler de mevcut. Son hedefimiz ise oyunun hangi platformdan satın alındığına bakmaksızın tüm oyuncuların birlikte oynayabileceği tek bir multiplayer sistemi yaratmak. Bu sisteme tam olarak geçmeden önce ilgilenenler için yamayı açık beta olarak sunuyoruz.

Bu sistemin daha fazla test edilmesi çıkış öncesi sorunları bulmamıza yardımcı olacak. Şuanda bu beta sürümü Steam'a koyuyoruz fakat belirli bir şey için test etmenize gerek yok. 2.1.4 ayrıca çok talep edilen STELLARIS MULTIPLAYER OBSERVER MODE'un ilk sürümünü de içeriyor.

Diğer PDS oyunlarındaki gibi bir observer modu getirdiğimiz için mutluyuz. Nihayet arkadaşlarınızın MP'sini hayal edebileceğiniz en güzel veya korkunç yollarla izleyebileceksiniz.


Lütfen bunun bir eklenti olduğunu unutmayın. Aktifleştirmek için seçmeniz gerekmektedir.
Steam kütüphanesi -> Stellaris -> Özellikler -> Betalar -> 2.1.4_beta

İşte millet. Yeni MP ve observer modlarını deneyin, her platformda arkadaşlarınızla oynayın, bulduğunuz sorunları da bize ulaştırın. Bu sayede biz de mümkün olduğunca kısa sürede bu versiyonun tam sürümünü çıkaralım.

Stellaris Dev Clash için hazır mısınız?
There are consequences to killing a God!
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.