Yardım
Türkiye yim Axis deydim polanya savaşı oluyor işte İngilizler anadoluya çıkarma yaptı o sırada sovyetlerde polanyaya saldırıyordu aynı kişilerle savaştığımızdan toprağımdan geçti anadoludaki ingiliz bölgesini benden önce aldı ve toprağı kendine geçirdi.....bi modu falan yokmu bunun
Ara
Konu PDX forumlarında da tartışılıyor büyük ihtimal ile ilerleyen dönemde bir patch ile düzeltilecek.
Ara
aynısı bende de oldu.. sinir olmuş bu duruma sovyetlere savaş açmayı bile düşünmüştüm de yemedi :Dumarım düzeltilir. çok saçma bir durum. normalde itifak kuvvetleri almanların aldığı yerleri geri aldığında core sahibine geri dönüyor da bizim coremiz olan toprağı sovyetler geri aldığında niye sovyetlere bağlanıyor anlamak zor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
O hata yerine yani core olan ülkeye geçmesi gerekirken alan ülkeye geçmesi sorununu değilde aynı ülkelerle savaşan ülkelerin müttefik sayılıp askeri geçiş kazanması çözülmüş.

Ne kadar etkili olacak bakalım :)
Sonsuzluk ırmağının peşinden
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.