Yazılım: Nimble Writer
#1
nimble1.jpg

Nimble Writer

Nimble Writer, her türlü uzunlukta eser yazmak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Yazılımın ana özelliği, basitliği ve tamamıyla özelleştirilebilir olması sayesinde dikkatin dağılmasını engellemesi ve kullanıcıların konsantre bir şekilde çalışmasını sağlayabilmesidir.

Word, Open Office ya da Google Documents gibi bilindik yazılımlar yazı yazmaya yönelik iken Nimble Writer, kullanıcılarına sunduğu notlar, başvuru kaynakları, özelleştirmeler gibi seçeneklerden ötürü daha çok öykü yazarlarına yönelik olduğunu göstermektedir. Yazılımın geliştiricileri, Nimble Writer'ı öykü yazarları için daha üretken bir seçenek olarak nitelendirmektedir.

Yazılım Steam üzerinden satışa sunulduğu için Cloud ve Atölye kullanımına açıktır. Dolayısıyla, kullanıcılar notlarını ve öykülerini Steam'in bulut sunucusuna kaydedip istediği zaman başka bir bilgisayarda kullanabilir ve de Atölye'de yayınlanan arayüz temaları ve kullanıcıları eklentilerinden faydalanabilir.

21 Nisan 2015 tarihinde Steam’de yayınlanan yazılımın çeşitli başarımları da bulunmaktadır.

nimble2.jpg nimble3.jpg


Nimble Writer’a yönelik sorular, paylaşımlar ve yorumlar bu konu altından iletilebilir.
[+] 3 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.