Yeni Çıkacak Oyunlar Hakkında
Yani muzdarip olduğum bir durumu ben deniz sizlere anlatmak isterim.

Yeni çıkmış ya da çıkacak olanlarda ya da genel olarak artık bir oyun oynama havası gelmiyor. Örneğin geçen fifa 16 oynadım sabri bile messi gibi oynuyor dedim olmaz olsumn böyle oyun. No man sky oynanmıyor zaten(oynanıyor ama oynanmıyor anladınız) battlefield 1 deseniz ww1 görünümlü ww2. Bannerlordda bu videolar yayımlanmadan önce bir kaç şehir içi resim atmışlardı şimdi ALAKASI bile yok. Yani eu4 te achi açmak cs go oynamak hikaye tabanlı veyahut bu tür oyunlardan daha güzel ve ayrıyeten örnek verdiğim gibi yeni çıkacak hiç bir oyunu beğenmedim. Dediğim işte bu güzel olcak dediklerimde hep bir eksik ya da yanlış var.

Yardım edin ahali ne yapayım? :(
Ara
TELLTALE CANDIR GERİSİ PARADOXTUR KARDEŞ!
Ara
Beklentiler hep kusursuzluk seviyesinde, hal böyle olunca çıkan her yeni oyuna direk kötü etiketi yapıştırılıyor, ortalama oyunların bile puanları 2-3.
Ara
bf 1 'e ww 1 demek tabiiki uçuk oluyor(elit birlikmişler falan) ama oyun bence kötü durmuyor bunu umursamazsan.
Ara
Film sektörüyle aynı hareket tarzına sahip oyun sektörü.Şu an filmlerin en çarpıcı sahneleri fragmanlarda gösteriliyor.Filme giren insanlar filmi beğenmeyip geri çıkıyor çünkü zaten en güzel sahneleri girmeden izlemiş.Bizde çıkmadan önce oyunların sadece güzel kısmına odaklandırılıyoruz.Oyun çıkıpda kötü yanlarını da görünce hemen soğuma oluyor.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Her ne kadar bilim çağında da yaşamış olsak gerçek hayattaki durumları, senaryoları oyuna aktarmak zaman alabiliyor. Ben FIFA 16' yı PS4 te çok oynadım. Eğer iyi oynayabiliyorsan Sabri'yi Messi yapıyorsun ve oyuna alışmakta epey zaman alıyor. İyi oynayarak kötü oyuncuyu konuşturman gerek bunu yapıyorsan oyunu çözmüşsündür.
Ara
(24-08-2016, 11:34)Atakan : Her ne kadar bilim çağında da yaşamış olsak gerçek hayattaki durumları, senaryoları oyuna aktarmak zaman alabiliyor. Ben FIFA 16' yı PS4 te çok oynadım. Eğer iyi oynayabiliyorsan Sabri'yi Messi yapıyorsun ve oyuna alışmakta epey zaman alıyor. İyi oynayarak kötü oyuncuyu konuşturman gerek bunu yapıyorsan oyunu çözmüşsündür.

Ai sabriyi messi gibi oynuyor sorun bu :(
Ara
Yeni cikmis yada cikicak fps veya strateji tarzi oyun onerir misiniz(paradox haric)
Ara
(24-08-2016, 14:41)HulkSpider03 :
(24-08-2016, 11:34)Atakan : Her ne kadar bilim çağında da yaşamış olsak gerçek hayattaki durumları, senaryoları oyuna aktarmak zaman alabiliyor. Ben FIFA 16' yı PS4 te çok oynadım. Eğer iyi oynayabiliyorsan Sabri'yi Messi yapıyorsun ve oyuna alışmakta epey zaman alıyor. İyi oynayarak kötü oyuncuyu konuşturman gerek bunu yapıyorsan oyunu çözmüşsündür.

Ai sabriyi messi gibi oynuyor sorun bu :(

Sabri'nin hakkını yeme  :') (I)  Aga seviyeyi düşür o zaman, bana nedense rakip güçlü oldukça daha zevkli hale geliyor. Ama oyunların şuanda istenileni karşılayamadığı ortada ama olanla idare etmek zorundayız.
Ara
Aynen yapacak bir şey yok.
Ara
(24-08-2016, 15:55)Tigin Yusuf : Yeni cikmis yada cikicak fps veya strateji tarzi oyun onerir misiniz(paradox haric)

Bende olan Insurgency oyununu tavsiye ederim. Eski çağ seviyorsan tabikide Skyrim üstüne tanımam FPS olarak. Tank, tüfek, mayın falan seviyorsan Steam'da ücretsiz oynayabileceğin Heroes and Generals var. 1.Dünya Savaşı tadında. Ha yine FPS oyununda kılıçlı kalkanlı oklu arbaletli seversen sadece online oynayabileceğin Chivalry Medieval Warfare'ı tavsiye ederim.
Ara
Insurgency ve CMW oynadim hereos and generals acilmiyor yeni pcimde ins calisirir skyrim i en yakin zamanda denerim

Strateji icin oneriniz var mi (paradox haric)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.