yeni yama çevirsi ne zaman gelir
yeni dlc yi yükledikten sonra entrika bölümünün arayüzü değişti (dlc kapatsam bile aynı) buınula ilgili yama düzeltmesi ne zaman gelir. 

YkNOFAK

foto çıkmamış

https://imgur.com/a/YkNOFAK
Ara
DLC kapatmakla alakası yok oyunu 1.13 sürümünde oynuyorsunuz yama 1.12 sürümü için, dilerseniz 1.12 sürümüne dönebilirsiniz.
(6 saat önce)Duman : DLC kapatmakla alakası yok oyunu 1.13 sürümünde oynuyorsunuz yama 1.12 sürümü için, dilerseniz 1.12 sürümüne dönebilirsiniz.

xbox pc uygulamasında yapılmıyor galiba version düşürme yapılmıyor ya da ben bulamadım siz biliyor musunuz ?
Ara
Microsoft eski versiyonların oynanmasını desteklemiyor.
Ara
1.13 sürümünü bekleyeceğiz ozaman mecbur tahmini ne zaman gelir bilginiz var mı ?
Ara
(4 saat önce)slone : 1.13 sürümünü bekleyeceğiz ozaman mecbur tahmini ne zaman gelir bilginiz var mı ?
Muhtemelen bir yıl içerisinde gelir, ben hiç daha fazla beklettiklerini görmedim.  :innocent:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.