Yönetim: 26. Dönem Aedile Alımları
#1

stfs.png
STRATEGYTURK AEDİLE ALIMLARI XXVI
Bu konu 2021 Kış dönemi Ekip Üyesi (Aedile) Alımları konusudur.
Lütfen başvuruda bulunmadan önce bu mesajı sonuna kadar okuduğunuza emin olun.

ayrac.png
Aedile nedir?
Strategyturk Forumlarında üzerine eğildiğimiz her forum kategorisi için bir yönetici ekibi mevcut ve bu ekibin üyelerine Aedile ünvanı veriliyor. Aedileleri forumda sahip oldukları turuncu renkten tanıyabilirsiniz. Bu yönetici ekiplerinin görevi odaklandıkları kategoriyi geliştirmek, düzenlemek, bölümler bazında Türk strateji oyuncuları için daha güzel, daha zengin ve daha güncel bir forum ortamı oluşmasına yardımcı olmak. Bunların yanı sıra Aedileler çeşitli daha genel yönetimsel çalışmalar, etkinlikler, yayınlar, incelemeler ve özel projeler gibi Strategyturk'ün çeşitli aktivitelerinde rol üstlenebilir.

ayrac.png
2021 Kış Alımları
Bu alımlardan beklentimiz Genel Forumlar, Paradox, Microsoft ve Blizzard ekiplerinde güçlü takviyeler yapmak. Strategyturk Forumlarında eski/yeni demeden strateji türünün değerli oyunları için içerikler üretmek, etkinlikler düzenlemek ve güzel bir topluluk oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçeğe dönüştürmek istiyorsak farklı bireylerin farklı artılar kattığı işleyen bir yönetim organizasyonuna ihtiyacımız var.

Forumdaki aktivitelerin yanı sıra Imperator: Rome Türkçe Yama ve Crusader Kings III Türkçe Yama gibi strateji topluluğuna fayda sağlayacak çalışmalarda gerek çeviri, gerek modlama, gerek kalite kontrol yönü üzerinden rol alabilecek kaliteli isimleri bünyemizde toplamayı hedefliyoruz. Bu amacımızda bize yardımcı olabilecek üyeleri yönetici ekiplerinde görmekten mutluluk duyarız. Bu alımlar öncesinde yönetim ekiplerimiz bir hayli kalabalık, bu da çok geniş kapsamlı bir alım yapamayacağımız anlamına geliyor. Buna rağmen 4 kişinin altında olan ekiplere kilit eklemeler yapmayı umuyoruz.

ayrac.png
Başvuru Şekli
Yönetici ekiplerine katılarak bize yardımcı olmak isterseniz tek yapmanız gereken şey bu konunun altından hangi ekibe başvurduğunuzu belirtmek. Ekibe alınmanız esnasında başvurduğunuz ekipteki boş pozisyon sayısı, forumda başvurduğunuz ekibin odaklandığı bölümdeki geçmiş aktiviteniz vb. unsurlar göz önünde bulundurulur.

Strategyturk'u takip edin.

[Facebook] [Twitter] [Instagram] [Youtube] [Twitch] [Steam]

[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
#2
Paradox Oyunları, Total War oyunları yahut Teknoloji bölümlerine adayım. Paradox oyunları konusunda mod deneyimim var.
v1.png
[+] 3 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#3
Paradox ve Microsoft ekipleri için başvuruyorum
omnia fui et nihil expedit
[+] 7 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#4
Genel Forumlar bölümü için başvuruyorum.
[+] 10 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#5
Başvurumu geri çekiyorum başvuran arkadaşlara başarılar diliyorum.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
#6
Alımlar 3 gün içinde sona eriyor.
#7
Alımlar sona erdi.
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.