Yüzük Sauron'un Eline Geçseydi
#1
One_Ring_To_Rule_Them_All.png
Hepinize merhaba Orta Dünya insanları uzun bir aradan tekrar buradayız. Bugün ki konumuz şu
Yüzük bir şekilde Sauron'un eline geçseydi neler olurdu ve bu nasıl olurdu?
cevaplarınızı bekliyoruz...
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Denethor ve Saruman dolayısıyla da Theoden Sauron'a biat ederdi. Elfler kaçardı. Cücelerin ne yapacağı meçhul. Hobbitler de umursamazdı.
[+] 1 üye Kierkegaard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
Rivendell de nazgullar uçardı:)
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
[+] 1 üye glorfindel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
Sauron'un yüzüğü ele geçirmek için birkaç fırsatı vardı birisi fırtınabaşıydı. Fakat aragorn ve glorfindel yüzünden başarısız oldu. Bir diğer yer ise amon hen di fakat uruklar da burada başarılı olamadı. Diğer fırsat ise cirith ungol du. Fakat burada da başarılı olamadı. Buralardan birinde başarılı olduğunu varsayalım. Sauron önceki savaştaki gibi kolay yenilmeyecekti. Çünkü güçlü müttefikler edinmişti. Peki neler olurdu? fellowship e geçmiş olsun hepsi ölürdü. Belki Gandalf ile Legolas ölümsüz diyarlara kaçabilir ama diğerlerinin pek şansı yok. İnsanlar ve cüceler köleler haline gelir. Elfler muhtemelen ölümsüz diyarlara kaçar. Sauron Orta dünyanın içine ederdi ve artık engellenemez bir güç elde ederdi. Bütün ırklara hükmederdi.
giphy.gif
Ara
Cevapla
#5
Savaşı Sauron kazanır, Orta Dünya'ya sonsuz barış gelirdi. Sauron ele geçirdiği yerlerde altyapı ve sanayii yatırımları yapar, işsizliği bitirirdi. Hobbitler gibi bütün gün yatıp tütün içen tembel halkları köleleştirir iş gücüne katılımı artırır ve refah seviyesini yükseltirdi.
[+] 3 üye perverende nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#6
Pek bir şey olmazdı zira böyle bir şey var : Dagor Dagorath
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.