Yz'nin iş yapmaması
#1
Benim kendi alt taraftaki bölgeleri kontrol altına almışım, oraları bir güzel savunup ileri atak yapıyorum düşmanı hezimete uğratıyorum ve bir bakıyorumki sol kanattaki yz iş yapmıyor :/ sol kanattan kırılıyoruz. sırf bu yüzden oyunu kaybettim. Hani bu yzler çocuk mu da bakacam ben nası bir programlanmaysa.
Adamlar 4 tane artillery barajına tanklarla kafa atıyorlar :/
En iyisi multiplayer sanırım.
Ara
Cevapla
#2
Aynen en iyisi multi, multide de tanıdığın insanlarla oynamak başka türlü orada da kanser sebepleri olabiliyor :D yz mgnin önünde pinlenmesine rağmen retreat yapmadığın çok gördüm ya tam facia :D
[+] 1 üye flavius nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#3
Yapay zekanın işe yaradığı tek yer var senin unuttuğun bayrakları almak için çabalaması. Onun dışında yapay zeka ile oynamak gereksiz. Oyunu öğrenen insanın zevk alabilmesi için direk multiplayer ile devam etmesi lazım. Bu arada görev oyunları multiplayer dışında tercih edilebilir çok zevkli görevler mevcut.
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
(02-01-2019, 10:37)irfandurmus : Yapay zekanın işe yaradığı tek yer var senin unuttuğun bayrakları almak için çabalaması. Onun dışında yapay zeka ile oynamak gereksiz. Oyunu öğrenen insanın zevk alabilmesi için direk multiplayer ile devam etmesi lazım. Bu arada görev oyunları multiplayer dışında tercih edilebilir çok zevkli görevler mevcut.

Sırf bu sebeple cpu expert oynayayım demiştim daha önceden fakat farkettimki zorluk değerini arttırdığımda yznin zeka seviyesi artması yerine sadece bonus alıyordu.
Uzun süredirde oynamayı bıraktım. Dediğin gibi oyun öğrenildiyse multiplayerden devam etmek gerekli.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.