EU4 - Mod Sohbet
Herhangi bir "çalışan" müzik modunu indirip o modda müzik dosyalarının hangi uzantıyla nasıl eklendiğini inceleyebilirsin, yüksek ihtimalle uzantı sorunu vardır ve bu sebeple oyunda oynatılamıyordur.
krdsm özelden yazdım bakar mısın bi sana zahmet

beyler sorunumu çözene steam fılan bır oyun hedıye edebılırım BIKTIM ARTIK şu sorunu biri halletsin lütfen ya Allah rızası için valla cıldırıcam
Ara
Cevap yazdım, spamlamazsan sevinirim ayrıca konuda zaten bu hususla ilgili yazışılıyorken özel mesaj vs. göndermene gerek yok.
ARKADASLAR sorunumu karşılığını almak kaydı ile (isterseniz) çözecek arkadas özelden mesaj atsın bana şu saatte musaıtım bana team ver yapalım diye o saatte gireyim bende
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-eu4-...ma-rehberi

Bu rehber belki işine yarar, somut bir bilgi veremediğin için yaptığın hatadan da bahsetmek mümkün değil.
Bende dumanın verdiği rehbere bakarak yapmıştım.Yaptıklarını adım adım yazarsan daha kolay yardımcı olunur.
Format attığım için 2 tane örnek dosyam gitti ama kabaca şöyle anlatayım sana.
Önce müziği ogg formatına çevir.
2 tane dosya oluşturuyorsun ya o dosyaların oyunun içindeki atıyorum .assetli olan kendin bi tane oluştur.Sonra oyunun kendi .asset uzantılı dosyasını açıp bi tane müziği kopyala.Kendi oluşturduğun .assetli olana yapıştır.Müziğin ismini .ogg yaptığın müzikle değiştir.Aklımda kalan bunlar en basitçe
Ara
kardesşim sorun şu asetli olan kısımda film kopuyor o ne demek :)

team versem yapan bırı olursa cıdden cok makbule gececek 1 haftadır ugrasıyorum ya !
Ara
.asset dosyanın formatı aynı exe gibi.
Oyununun müziklerinin olduğu yerde bu formatta bi dosya var.
Ben sana o dosyalardan 2 tanesini uygun bi vakit ayarlayayım.Sen sadece isim değiştirip müzikleri eklersin.
Ara
@1453fatih1453

Müzik eklemek için örnek örnek dosyaları upload ettim.Müzik eklerken dosyanın içindeki kodları kopyala, tekrar yapıştırıp eklediğin müziğin ismini yaz.Dikkat etmen gereken Song dosyasına yazarken son parantezden sonra bir boşluk bırakarak kopyala yapıştır yap.Song dosyasına bi tane fazladan örnek isimli ekledim.Karıştırmaman için.Müziği ogg formatına dönüştürmeyi unutma tabi :D

https://drive.google.com/open?id=1qYffRV...lhHJoWEWZq

Not:Müslümanlarla oynarken şu çalsın savaştayken bu çalsın gibi ayrıntılara girmeden sadece müzik eklemek için yapılmıştır.
Ara
Merhaba. UI modu arıyorum ama bulamadım laptoptan oynuyorum 1366x768 boyutunda. Bazı modlar var ama o yüksek çöznürlük pc ler için pencereleri daha fazla büyütüyor. Bana HoI4 deki gibi UI ayarını düşürüp pencereleri küçültecek bir mod gerekiyor ama hiçbir yerde bulamadım. Sırf bu duruma çare bulmak umuduyla üye oldum oyunu çok seviyorum ama UI yüzünden bıktırdı kendinden. Lütfen yardımcı olun :fin: :pray:
Ara
Beyler şu oyunda işgal ettiğimiz tüm yerleri alma modu gibi bişe varmı şu miletler topluluğunu 20 defa işgal ettim adamlar moskova knezliğini yenip kuzeye kaçıyolar kafayı yicem şimdiden teşekkürler :angry:
Ara
(29-06-2018, 01:08)efemete61 : Beyler şu oyunda işgal ettiğimiz tüm yerleri alma modu gibi bişe varmı şu miletler topluluğunu 20 defa işgal ettim adamlar moskova knezliğini yenip kuzeye kaçıyolar kafayı yicem şimdiden teşekkürler :angry:

Bunun gibi bir mod mu istiyorsun ?
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=618784603
v1.png
Ara

bu modun ismi nedir ve sonsürümle uyumlumu
Ara
Bölgeler fazla küçük değil mi Ilgazcım. Karınca duası gibi.
Sic Parvis Magna
Ara
Arnavutlukla iligli bir modda.Steamdan bulamadım @altnkurt
Ara
Dostlar, steam'e eu4 ile ilgili mod yükledim ama moda profil resmini bir türlü ekleyemedim. Bunu nasıl yapabilirim?

Düzenleme: Nasıl yapılacağını buldum.
Ara
Şu anda gelistirilmekte olan mod var mı varsa geliştirici arkadaslardan bie ricam varda
Ara
32C969B05E6D8A84FE664DAE595FBEE0EACB32A7

Şur sste kullanılan modu bilen var mı acaba? Arazi derinlikleri çok hoşuma gitti de.
Ara
Expanded mission modu nasıl acaba
Ara
Ottoman government decision nasıl ekleyebilirim ? Endülüsü kuracağım lakin yönetim biçimi iqta olmasını istemiyorum. Ayarlarda çok denedim bir türlü çalıştıramadım. Hatta andulus decision eklemeye çalıştım olmadı.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 43 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.