[MP] EU4 - Multiplayer : Temmuz 2015 [2]
Hansa'nın yükselişi devam ediyor.
Geçici dönemde yönetimini devraldığımız İspanya Krallığını çok kısa dönemde hızlı ve ofansif atılımlar yaparak tekrar eski şanına kavuşturduk. Bu kadar kısa sürede gerçekleşen atılımların asıl sebebi içeride ve dışarıda izlenen agresif politikalardır.

Ayrıca limanlarına giriş için onay vermeyen Rusya'yı buradan kınıyoruz ve bu kara trajedinin iki millet arasındaki soğukluğu katbekat artıracağını söylemekten geri durmuyoruz. Kaybettiğimiz 25 ağır , 45 hafif taşıma gemisinin 2.5 yılda tekrardan yapılması ise İspanyol Devletinin nasıl bir stabilite üzerine kurulduğunun en büyük kanıtıdır.

Ölen İspanyol denizcilerin ruhları şad olsun.
n20GdM.png
Ara
(05-08-2015, 18:13)steafun : Geçici dönemde yönetimini devraldığımız İspanya Krallığını çok kısa dönemde hızlı ve ofansif atılımlar yaparak tekrar eski şanına kavuşturduk. Bu kadar kısa sürede gerçekleşen atılımların asıl sebebi içeride ve dışarıda izlenen agresif politikalardır.

Ayrıca limanlarına giriş için onay vermeyen Rusya'yı buradan kınıyoruz ve bu kara trajedinin iki millet arasındaki soğukluğu katbekat artıracağını söylemekten geri durmuyoruz.  Kaybettiğimiz 25 ağır , 45 hafif taşıma gemisinin 2.5 yılda tekrardan yapılması ise İspanyol Devletinin nasıl bir stabilite üzerine kurulduğunun en büyük kanıtıdır.

Ölen İspanyol denizcilerin ruhları şad olsun.

Dostum dün sen mi oynadın ben yokken?
Ara
Evet , ülkeni steafun idare etti.
Ara
https://www.dropbox.com/s/co65vngvmrg309...2.eu4?dl=0

Bir sonraki oyunda Federasyona 5. ve final üyesi katılacak.
0kNX0L.png

J4k9Vn.png

Bu arada istatistiklere bakarken fark ettim Portekiz'in kolonileri her an patlayabilir.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hansa, daimi 7.
(04-08-2015, 13:22)Duman : Paradox Interactive'in Gamescom Programı

6 Ağustos
------------
21.30 Yayın başlangıcı
22.00 - 22.30 Basın açıklaması
22.30 - 23.00 Soru cevap

Türkiye saati ile.

Paradox Interactive'in Gamescom duyurusu sebebiyle multiplayer bugün tatil.
Dün gelseydim The Hansa ya saldıracsktım Rusya-Japonya karayolundan avrupaya .
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Hansaya saldıracak ülkeler ülkemizdeki 8 adet Starfortu geçemezler.
Japon'ya gerekirsen denizden dolanır son japon ölene kadar hansa bizim düşmanımızdır. Gerekirse starfortlarını başlarına yıkarız, yıkamassak bile öldurebilecegimiz kadar hannoverian öldürüruz her hannoverian kanı aktigında japon askerleri daha sert saldıracaktır .

Osmanĺı veya GB Kyoto'ya ordu indirene kadar hücuuuuuuummm.

Ara
1000 Brandenburg askeri 10000 Japon askerini yokeder.

Hansa Oldboys.
Şunu şuraya alalım.

(06-08-2015, 02:04)GaulTurk :
0kNX0L.png

J4k9Vn.png

Bu arada istatistiklere bakarken fark ettim Portekiz'in kolonileri her an patlayabilir.
G0kMNN.png
Ara
The Hansa'nın yok etti her Japon askeri şerefiyle ölecek ve kaybedecekleri bir şey yok ama ölen her The Hansa ordusundaki asker zenginliğini kaybedecek şehirleri yağmalananacak.

Tüm dünya bir gün Shinto olacak ben Dictator Kim Jhong dünyadaki en güçlü ırk Japon ırkıdır.

Ara
(06-08-2015, 13:31)GaulTurk : Şunu şuraya alalım.

(06-08-2015, 02:04)GaulTurk :
0kNX0L.png

J4k9Vn.png

Benim asi çoçuklar yerlerinde durmuyorlar. Siz onları düşünmeyin.
Ara
:D :D
G0kMNN.png
Ara
Altunbaş devrimi yakın.
Kadim Fransız krallığı her daim Cermen birliğini destekleyecektir.Cermenlere karşı yapılacak her askeri harekatı kendimize tehdit adlediyoruz..
Ara
Kelt-Cermen Birliği Kuzey İmparatorluğu Lord'u buna gülümsedi.
G0kMNN.png
Ara
güzel bir fikir ya. bu saatten sonra katılabiliyor muyuz? eğer katılamıyorsak izleyici olarak kucuk bir ülke ile girebiliyor muyuz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.