Aksiyon: Dead by Daylight
Oyuna şimdilik yabancıyım ve @PCOyun'un nurse en iyi katil demesi üzerine biraz gezindim internette. Ve evet.  Sanırım en iyi katil. Bir oyun yapımcısı neden böyle bir karakter tasarlar anlayamadım. 

Ara
Nurse en iyi ama aynı zamanda oynaması en zoru. Ben olsam rank atlamak için Spirit veya Freddy ile oynardım. Nurse başlangıç için uygun değil bence.
tTRiYax.png
Ara
Nurse, @reddga'nın da dediği gibi oyundaki açık ara en zor karakter. Fakat gücünden de anlaşılabileceği üzere oyundaki neredeyse tüm mekanikleri yok saydığı için de en güçlüsü. Spirit ise eskiden çok daha güçlüyken biraz nerf yedi fakat hala çok güçlü ve 2. sırada yerine sahip. Ama o da aynı şekilde zor. Nurse de bolca nerf yemesine rağmen hala 1. sırada.
WhaW8Am.gif
Ara

Hayalimdeki Plague oynanışı :3

tTRiYax.png
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-aksi...#pid198205

Burada bahsettiğim takılma sorunuyla ilgili biraz araştırma yaptım. Birkaç yerde status effectlerden dolayı kaynaklandığı yazıyordu. Birkaç oyun oynayarak test ettim ve sanırım gerçekten tam olarak sorunum bundan kaynaklı. Oyunun başında hiçbir status effect yokken gayet normal bir şekilde oynayabiliyorum. Birkaç dakika sonra Thanafobia, Hex'ler, Unnerving Presence gibi etkilerin altında kalınca sorunun başladığını gördüm. Umarım bir sonraki güncellemede buna bir çözüm getirirler. O zamana kadar oyun benim için neredeyse oynanabilir bir seviyede değil.
tTRiYax.png
Ara
Umarım düzeltirler. Belki resmi forumlara konu açmak sürecin hızlanmasına yardımcı olabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyuna giriş yapan herkese 444.444 bloodpoints veriliyor.
Ara
Bunun sebebi 7 temmuzda bitmesi gereken etkinliğin keklerin bozukluğundan ötürü 14 temmuza uzatılması.
WhaW8Am.gif
Ara
Capped at 1.000.000

unknown.png
WhaW8Am.gif
Ara
The Legion'da Julie gibi diğer üyelere nasıl geçiliyor? Bir de her üyenin seslendiricisi farklı mı yoksa iki tane mi var? Frank-Joey, Julie-Susie şeklinde.
tTRiYax.png
Ara
Benim bildiğim kadarıyla iki tane var. Diğer karakterlere mağazadaki kostümlerin adından anlayarak geçebilirsin. Default olarak sadece Frank ve Julie oynanabiliyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Julie'nin maskesini ve kıyafetini takmama rağmen Frank ile oynadım. Silahı da mı değiştirmem lazım?
tTRiYax.png
Ara
Normalde benim bildiğim sadece kıyafeti değiştirince karakter değişiyordu ama varsa silahı da değiştirmeyi deneyebilirsin. Çünkü biri açık ara kadın vücudu diğeri de erkek.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Full + full

unknown.png
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Normal sunuculara böyle gelirse oynaması muhteşem zevkli bir killer olacak.

WhaW8Am.gif
Ara
Bu haftaki Shrine of Secrets'dan Thrilling Tremors'u aldım. Legion ile iyi gidiyormuş. Tabi bir sonraki hafta BBQ&Chili çıkarsa üzer.
tTRiYax.png
Ara
Legion için en iyi perkler; thanataphobia, spirit fury, enduring, blood echo fakat blood echo yoksa discordance konulabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
(09-07-2020, 02:05)PCOyun : Normal sunuculara böyle gelirse oynaması muhteşem zevkli bir killer olacak.

Surivorlara vurunca gelen stackin durmadan kullanılabilmesi hataymış sanırım.
Ara
Sürenin o kadar uzun olması hata. Durmadan kullanılabilmesi addon.
WhaW8Am.gif
Ara
Monto videoları aşırı hoşuma gidiyor.

WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.