Anket Başlığı: Multiplayer saatleri kaç olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
21:00-24:00

3 23.08%
21:30-24:00

3 23.08%
21:00-23:30

7 53.85%
Katılımcı sayısı: 13 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
Arkadaşa dlc sağlanacak o konuda problem yok.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-11-2016, 23:05)jax61 : afrikanın batısını yine boş bıraktınız. uan kaç mp oynadık. şu afrikaya adam gönderemiyorum. bu kadar mı itici burası :)

Hocam dur çaktırma gözünü seviyim. Ben orayı kolonileştircem.
Sic Parvis Magna
Ara
Hangi tarihte başlanacak mpye ?
Ara
Yarın saat 21:00 da lobi kurulur. Katılacaklarını belirten arkadaşlar aksatmasın lütfen.
Ara
Tamam bana uygundur yarın
Ara
Multide diğer bir oyuncuyla ülkelerimizi birleştirme imkanı var mı?
Ara
Alıntı:Multiplayer Kuralları :
  • Herkes kendi ülkesi için oynar, başkasının çıkarını kendi ülkesinin çıkarından yüksekte tuttuğu görülen oyuncular multiplayerdan ihraç edilir.

Tabi başka bir ülke ile müttefiklik kurabilirsin ama sizden beklentimiz tıpkı gerçekte dünya siyasetinde olduğu gibi çıkarınıza göre hareket etmeniz. Sırf gerçekte arkadaşsınız diye birbirinizle savaşmaktan çekinmeyin sonuçta yıkılan birisinin tekrardan başka bir bölgede custom nation kurmasını engelleyen herhangi bir kuralda yok.
Ara
Multiplayer etkinliğine katılacak oyuncular oyunlarını güncellemeyi unutmasın, 1.19 geldi.
kG103D.jpg

Mümkünse buraya geçmek istiyorum. İskandinavyanın potensiyelini farkettim de :P @Aeschyli
Ara
PnYNMN.jpg
Ara
Hazır mıyız :)
Beklemedeyiz hocam :ok:
Ara
aynen öyle ;) ama pasha yok ?
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
versiyon 1 19 beta mı 1. 18 mi
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
1.19 beta yok, 1.19 bugün çıktı 1.19'da oynuyoruz.
KURULDU
şifre : st
Ara
X9Djj7.jpgHighgarden Olarak Katılmak İstiyorum
Ara
MoPb79.jpg
Ülkeye bakarmısınız ?
Ara
Oyuna giremeyen 3 oyuncu için rehost.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.