Elektör Savaşları [Yedinci Tur Başladı!]
Nürnberg asker gerisi GP
Nürnberg 3 Seviye atlar.
Ara
@ZenderX Askerlerini Brno'ya götürür orayı korursan ve geliştirirsen bence daha iyi olur. Burası çok fazla kişiye sahiplik yaptığı için bu oyunda tek şehir kalınca fesh olma diye birşey yok.
Ara
Hamburg ve Hannover e asker basıyorum.Bremen ve Hamburg u da geliştiriyorum.
Ara
(05-03-2017, 21:59)PashaZade : @ZenderX Askerlerini Brno'ya götürür orayı korursan ve geliştirirsen bence daha iyi olur. Burası çok fazla kişiye sahiplik yaptığı için bu oyunda tek şehir kalınca fesh olma diye birşey yok.

Eh iyi dediğin gibi olsun. Ama düşman zaten kalabalık geliyor.1 tur tutarım 2 tur tutarım 3.de girerler Brno'ya da :D
Ara
(05-03-2017, 22:03)ZenderX :
(05-03-2017, 21:59)PashaZade : @ZenderX Askerlerini Brno'ya götürür orayı korursan ve geliştirirsen bence daha iyi olur. Burası çok fazla kişiye sahiplik yaptığı için bu oyunda tek şehir kalınca fesh olma diye birşey yok.

Eh iyi dediğin gibi olsun. Ama düşman zaten kalabalık geliyor.1 tur tutarım 2 tur tutarım 3.de girerler Brno'ya da :D

3 Tura kim öle kim kala. Baştaki müttolugumu kabul etseydin bunlar olmazdı. :D Ayrıca güçlenen bir Frankonya var.
Ara
Heryer geliştirme puanı
Ara
@İberkay yine senin bir şehrini eksik yazmışım : D Hata olmasın diye matematiğini kullanıp sen de kontrol edermisin ?
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Valla ben göremedim.Zaten son iki tur full asker basmıştım başkentin çeyreğinden toplam 100 puan olmalıydı ki öyle.Bilmiyorum varsa da sorun değil :D.İlerledikçe harbiden hesaplanması zor, kolay gelsin sana.
Ara
Sıkıntı şurada : 2 turdur hep senin şehrini unutuyorum. :p Baştan hesaplayacağım demekki senin ülkeyi.
Ara
Evet hesaplarsan iyi olur.Sana yazdığım gibi sanki önceki tur da asker fazlam var gibiydi.Askeri ve puan olarak hesaplarsın, ne çıkarsa kabulümüz :).
Ara
Arkadaşlar, bu iki günde hastaydım pek alaka gösteremedim. Öncelikle bu sebeple aksama oldu.

Bir diğer şey ise, ileti kutumun dolduğunu farketmemişim, son turlarınız gelmemiş.

@ZenderX @Aytaç @'Cpt.MacMillan' @İberkay zahmet olacak ama, saldırıları veya hareketleri varsa tekrar gönderebilirler.
Ara
Sıkıntı değil pasham sıkma canını aksam 6 ya kalmaz gondermis olurum
Ara
yERWyM.png
8. TUR
Bohemya 250 GP
Saksonya 400 GP
Bavyera 750 GP
Swabia 750 GP
Franconia 1400 GP
Ara
8 şehrim var bir tanesi 2. seviye, 900 puan gelecek.Greifswald ve Rostock harici 7 şehre asker basıyorum, önceki 400 puanımla kalan 200 le birlikte Hamburg ve Bremen i geliştiriyorum.Bunu geçen tur gelişsin dediğim yerler gelişmemiş ondan yazdım.Hatalı yapıyorsam belirtiniz, düzeltelim @PashaZade
Ara
weinei iki kez geliştiriyorum diğer yerler gp
bu arada oyun ne zaman biticekti kaçıncı tur @PashaZade baktım 2. sayfaya ama göremedim
Ara
Oyun 25 tür neredeyse üçte birini bitirdik.
Ara
Asker :D
Ara
Nürnberg asker gerisi gp. Nürnbergi 2 kere geliştiriyorım.
Ara
Tur gelecek ama @İberkay'a birşey açıklamak istiyorum. Bir şehrinizdeki bir kare size 100 GP getiriyor. 300 GP olayı onun bir üst seviyeye gelmesini sağlamak için. :D
Ara
(10-03-2017, 18:13)iberkay : 8 şehrim var bir tanesi 2. seviye, 900 puan gelecek.Greifswald ve Rostock harici 7 şehre asker basıyorum, önceki 400 puanımla kalan 200 le birlikte Hamburg ve Bremen i geliştiriyorum.Bunu geçen tur gelişsin dediğim yerler gelişmemiş ondan yazdım.Hatalı yapıyorsam belirtiniz, düzeltelim @PashaZade

(14-03-2017, 20:19)PashaZade : Tur gelecek ama @İberkay'a birşey açıklamak istiyorum. Bir şehrinizdeki bir kare size 100 GP getiriyor. 300 GP olayı onun bir üst seviyeye gelmesini sağlamak için. :D

Hatası nerede ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.