2017 İlkbahar Supremacy Etkinliği
25k askerinin eriyişini izledim 10 gibi falan 3-4k kalmıştı diğer kıyıdan arkadan da 3k geliyordu. O 3-4k öldükten sonra arkadan gelen bir anda geri döndü denize çıktı durdu.
Ara
@Lothebork Şu anda balkanlarda 65k sırf benim askerim var.(Üstüne 20k daha kuzeyde bekletiyorum) .Kafkasyanın 50k askerini kestikten sonraki halde bide yani.
Yunan askerlerinide katarsak İtalya+Kafkasyanın bu kadar orduyu bizim topraklara saldırarak bitirmesi mümkün değildi.
Şu anda benim 65k olduğu halde Kafkasyada max 30k kalmış.(Para ile satın almamış olduğum oyunun verdiği goldmarklar ile gördüm ülkeyi.).
Sen gelmediğin sürece bu ikilinin bizi yenmesi imkansızdı zaten.
Ara
(10-04-2017, 19:39)Lothebork : 25k askerinin eriyişini izledim 10 gibi falan 3-4k kalmıştı diğer kıyıdan arkadan da 3k geliyordu. O 3-4k öldükten sonra arkadan gelen bir anda geri döndü denize çıktı durdu.

Yalan söyledikçe batıyorsun, resimlerle herşey ortada :D Saat 10 dediğinde, ben oyunu bırakalı 10 saat oldu. :D
Hem oyundan hem forumdan duyurmuşum. Neyse off topic.
Ara
Bu nasıl kanıt oyuna giriş saatlerini mi yazıyor tek savaş açtığın saat ve çıkıyorum dediğin saat belli ama girip çıktığını sadece ordularının hareket ettirişinden görebiliyoruz. :D
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Probang: lothebork seçimlerinde görevliyim
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-04-2017, 20:06)Probang : Probang: akparti seçimlerinde görevliyim

Yalan söyleme hepimiz Alman vatandaşı olup seçimlere müdahale etmeye çalıştığını biliyoruz...Gerçek ismi Berk değil Hans beyler
[+] 2 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yahu bu Yunanistan size ne etti gardaş. Şimdide Mısırlılar ve Libyalılar istilaya geliyor. Denize dökmekten bıktık..

ld4YkQ.png
Ara
Bastır parayı kazan oyunu. :d Sözde oyunu bırakmış şahsın parayla başkalarının haritasını görmesi.
Ara
7 Nisan gecesi başlattığımız Budapeşte ile Atinayı bağlayacak olan demiryolu projemizde sona gelindi. Onlar konuşur Axis yapar. Yeni hedefimiz Berlin - Varşova - Atina üçgenini demiryolları ile bağlamak..

br9YGV.png

@Lothebork

Cemal ve sen bırakacağız demenize rağmen oyuna devam ettiğiniz için bende hesabımı devrettiğim kişiden hesabımı geri aldım. Şifresini değiştirdim. Bu geceden itibaren ben oynuyorum. Amerika'da açaçağın yeni sayfada başarılar xD
Ara
Ukrayna ne güzel yapıyor yunanistan kendi ülkesini işgal etmesine rağmen karşı koymuyor hala ana orduları benim topraklarda daha içerilere giriyor ;)
Çok güzel taktikmiş.Şimdi bunu buraya yazdım diye orduları geri dönderir görüp allah allah
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bir sonraki etkinlikte (olabiliyorsa) şifreli bir oda kurup sadece ST üyeleriyle oynar ve belli kurallar koyarsanız bu gibi sorunlarla karşılaşmayabilirsiniz.
30k ile Atinaya geliyor :) Bende Atina'da 30k bekletiyorum, karşılayacağım. Ayrıyeten adamın benle olan sınırındaki askerleri ben erittim, sen sonra gelip ele geçirdin. xD
Ara
(11-04-2017, 13:35)Duman : Bir sonraki etkinlikte (olabiliyorsa) şifreli bir oda kurup sadece ST üyeleriyle oynar ve belli kurallar koyarsanız bu gibi sorunlarla karşılaşmayabilirsiniz.
Oda kurulabiliyor da küçük harita açılıyordu sadece bu büyük haritayı denedik ama oyun açmamıza izin vermedi.Belki de ittifak içi denesek açıldı ama millet gelmedi ittifağa veya oyun hata verdi giremediler.

(11-04-2017, 13:35)Probang : 30k ile Atinaya geliyor :) Bende Atina'da 30k bekletiyorum, karşılayacağım. Ayrıyeten adamın benle olan sınırındaki askerleri ben erittim, sen sonra gelip ele geçirdin. xD
Nereye geliyor dalgamı geçiyorsun benle probang ukraynayı sen yönetiyorsun biliyorum.Tüm ordusu kafkasyada nereye 30k geliyor.120 k adamı vardı 75 k'sını yok ettim geri kalanı 10-15 k sı ukraynada diğerleri benim topraklarda.Ben buraya yazdıktan sonra ingilizce mesaj attı adam ki bu haritalarda yabancı bulunmaz.Acemiliğinden kendi kendini ele veriyorsun yalan söylemesini de beceremiyorsun.
Sınırdaki ukrayna askerlerini erittim diyorsun aç bak haberler kısmına yunan-ukrayna savaşı ukrayna sadece 3 k kayıp verdi
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Bir sonraki etkinliği bu oyunla yapmayalım direk bence.
AtWar daha kolay daha anlaşılabilir bir oyun.Ayrıca oyuna sonradan oyuncu girmesi olayını kapatmak mümkün.(Üstüne birde ittifak yapılabilecek kişi sınırlaması var)
Hem EU4 tarzı değil TW tarzı.Yani tur sistemi var.Oyuna 12 saatte bir bakıyorsun ,zamanda yemiyor.(herkesin şöyle kemiksiz bir 2-3 saati olduğu bir zamanda 1 turun 2-3 dakika olduğu hızlı oyunlarda açabiliriz).
Probang da premium hesapta var yeterli oyuncu bulunursa WW1,WW2 veya United Nations gibi senaryolu haritalarda açılabilir.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-04-2017, 21:41)Probang : Yahu bu Yunanistan size ne etti gardaş. Şimdide Mısırlılar ve Libyalılar istilaya geliyor. Denize dökmekten bıktık..

ld4YkQ.png
Dün berk oyunu bıraktım.Bugün istilaya karşı savunuyor oO Aramızdaki Hans itiraf et.
Ara
@cemal

Söylemlerin sertleşmeye başladı xD
Avusturya Macaristan'ı yıkarkende benzer yalanlar söylüyordunuz. Tepede Löthe'ninde yalanını çıkarmıştım. İstanbul'da 30k direk Atina'ya geliyor. Şuan baktığımda casusluğun süresi dolmuş ? gözüküyor. Bana boşuna Goldmark harcattırma lütfen.

Edit: Güneye doğru hareket ediyor. Büyük ihtimal sana yaptığı gibi benimde direk başkentime saldırıp moralimi bozmak istiyor.

7qQP9v.png
Ara
Avusturya macaristanı yıkan sendin o aralar harita paylaşımı yapıyorduk.Hatta dalayım mı bosnayı felan alırım abi diye danışmanlık istiyordun ne çabuk unuttun o günleri.Benim balık - de idi sırf konstanzayı istedim diye ittifağı yırttığın o günleri hatırla pleb
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
@Probang
Atina-Varşova-Berlin Demiryolu Projesini büyük oranda tamamladık.Varşova hükümeti olarak Yunanistan sınırından Almanya sınırına kadar demir yolu döşenmesi emrini verdim.3 gün sonra benim ülkenin ağları tamamlanmış olacak.
Hedefimiz her şehre demiryolu getirebilmek.Bunun için gece gündüz çalışıyoruz.
Her yere metro her yerde metro.  :up:
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Berk'in yaptığı herkese haksızlıktır.Dünyaya Adaleti getirmek için oyunu bırakmadan önce Yunanistana doğru ilerleyeceğiz! Balıklar için!
[+] 3 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Adam diyor yalanını ortaya çıkardım yok böyle bir şey. Kanıt diye kendi sözünü ortaya koymaktan başka hiçbir şey yapmadım ayrıca bıraktım diyerek defalarca oyuna girdin. Kazanmak için karşıyaka atkısıyla fotoğraf bile çektirirsin sen, zaten para ile gold almandan bu anlaşılıyor. 5 yıl önce Minecraft oynarken de böyleydin, EU3 oynarken de, şimdi de böyle hiçbir şey değişmedi. Milleti sırf ittifağa çekmek için arkamdan yalan söyleyip iftira attın zaten. Bu sefer çok ileri gittin.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.