Oyun Sohbet
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Gabe Newell *öhm our lord and savior öhm*  Reddit'e Soru-Cevap (AMA diyorlardı herhalde) yapıyordu. İyi şeyler var gibi :

S:Half-Life/Portal evreninde geçen yeni bir IP görmemiz mümkün mü ? Orada keşfedilmeyi bekleyen bir çok hikaye olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.

C:Yep.

S: "Half Life 3/Half Life 2 Episode 3" durumu nedir ? Valve hâlâ tam teşekkülü tek oyunculu oyunlar geliştiriyor mu ? Valve'den kimliği belirsiz bir kaynak Half-Life 3'ün gelmeyeceği söylemişti. Bu kaynak ne kadar doğru ?

C: 3 rakamı söylenmemeli. Evet. Şahsen ben internetteki tüm kimliği belirsiz kaynaklara inanıyorum.

S: Valve'in Source 2 ile ilgili herhangi bir şeyler planı var mı ? Eğer varsa, ne?

C: Source 2'yi ana oyun geliştirme motorumuz olarak kullanmaya devam ediyoruz. Dota 2'yi bu oyun motoruna taşımamız dışında, bu oyun motorunu henüz duyurulmamış ürünleri geliştirirken de kullanıyoruz. Valve'de oyun geliştirme üstüne çalışan herkesin aynı oyun motoru üstüne çalışmasını isteriz. Ayrıca Source 2'yi topluluk için daha ulaşılabilir ve ücretsiz yapmayı istiyoruz.

Sorulan soruların sadece iki tanesi bunlar ama Valve'den yeni oyunlar bekleyen oyuncular için oldukça önemliler. 2 yeni "projenin" geldiğini öğrenmiş olduk, Half-Life 3 için kapıları açık bıraktı, hiç yoktan iyidir.

Sinkaf-ül Tertibat
Ara
O değilde, Portal 2 oynarken pc kapanıyor ardından pc açılınca dotaya giriyorum ve ekran kartı haşat oluyor. Bana Valve demeyin I:(
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Arkadaşlar aklıma takılan bir şey var.
Bu oyunlardaki sistem gereksinimlerini yazıyolar ya, orada önerilen veya minimum değerler hangi özellikler için?
720p 1080p? medium high? 30fps 60 fps?
Sic Parvis Magna
Ara
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cities Skylines 3.5 milyon kopya satmış.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
http://store.steampowered.com/app/460790/

Sonunda.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Şu oyunu merak ettim test edeceğim birazdan torrentle çekip. http://store.steampowered.com/app/616560/

Edit:

9QWdAN.png

qbQWpd.png

Qa87Ny.png

X08XN3.png
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aranızda Domina oynayan var mı?
G0kMNN.png
Ara
Nostalji Tomb Raider imkânı: http://xproger.info/projects/OpenLara/
Ara
Outlast 2 bayağı başarılı ama korku oyunu denince SOMA'yı hala tek geçerim, onda esasen korku içeriği taşımasa da müthiş depresif bir konu vardı.
Kabul edelim, Outlast şu anki başarısını youtuberlara borçlu, onun için çok haz etmediğim bir oyun. Korku oyunları oynamıyorum ama oynasaydım kesinlik eski tarz survival-horror oyunlarını tercih ederdim, günümüzdeki yürüme simülatörlerinden hallice oyunları değil.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Streamerlığın korku oyunlarıyla anlam kazandığını da unutmamak lazım. Açıkçası korku oyunları ve hikaye tabanlı oyunlar dışında herhangi bir oyunun streamini lets play'ini izlemek bana anlamlı gelmiyor.
Korku oyunu streamları da herkeste gitmiyor.Çok yapma duruyor bir çoğunda.
Ara
(01-05-2017, 12:58)Doraemon : Kabul edelim, Outlast şu anki başarısını youtuberlara borçlu, onun için çok haz etmediğim bir oyun. Korku oyunları oynamıyorum ama oynasaydım kesinlik eski tarz survival-horror oyunlarını tercih ederdim, günümüzdeki yürüme simülatörlerinden hallice oyunları değil.

Bence survival - horror'da ki aksiyon o korku ortamını dağıtıyor.Benim oyum psikolojik gerilime.Keşke eskisini utandırmayacak bir silent hill çıksada biz daha genç kesimde silent hilli oynadık diyebilsek.
Ara

Darksiders 3 duyurulmuş. Bu sefer Mahşerin 4 Atlısı'ndan biri değiliiz.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.