2017 İlkbahar Minecraft Etkinliği
[+] 1 üye Ecdad Computer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
O hangi grafik paketi wow dedim böyle oynamaya devam ederseniz muhtemelen 7/24 açık server satın alıcam

@Windfall42 Claim atamıyorsun ama gördüğüm kadarıyla oyunun şuanki haline kimse griefing vs yapmadığı için claimin de çok bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Biz oynardık zaten keşke baştan alsaydın modlu başlardık direk :/
Ara
Server gg.
Ara
Güncel IP: 149.202.66.228:41246
Sic Parvis Magna
Ara
bu saatte hala mc'demisiniz
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Beyler bugün hep beraber girelim böyle erkenden başlayıp azımız takılmasın. İlk başlardaki gibi akşam saatlerinde başlasın. Aslında sorun erken başlamak değil, herkes erken girebiliyorsa erken girilsin ama saat belli olsun.
G0kMNN.png
Ara
aslında modlu olsa tadından yeniycekte kasma sorunu olanlar felan olur kişi azalır
Cogito, ergo sum
Ara
Kimler ne kadar daha oynamayı düşünüyor ve hangi pluginleri istiyorsunuz bildirirseniz ona göre bir Premium server almayı planlıyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
İşim olduğu zamanlar hariç ben oynarım. Kayıt plugini gerekli.
D99lQz.jpg
Ara
Eğer modlu istiyorsanız minecraft technic launcher ile oynayabiliriz. Detaylar için discorda gelin.
Ara
ben devam ederim ztn yaz da geldi
Cogito, ergo sum
Ara
Buyrun arkadaşlar Technic Launcher ile ilgili konuyu açtım bence modlarla oynayacaksak bununla oynamalıyız.

https://forum.strategyturk.com/konu-mine...c-launcher
Ara
Mod işi sıkıntı. Sunucuya çok yük bindiriyor, host etmesi ayrı sıkıntı.
Ara
(24-05-2017, 17:35)Ecdad Computer : Mod işi sıkıntı. Sunucuya çok yük bindiriyor, host etmesi ayrı sıkıntı.

Deneyelim bakalım ne sonuç alacağız.
Ara
Technic Launcher vb. için mutlaka premium hesap gerekli. Korsan Launcherler çok sorunlu

@altnkurt mutlaka kayıt plugini ve sandık kilitleme plugini olması gerekli.
Ara
yani ağır bir mod pack deil de custom 20 30 mod arasıbi mod pack yapılabilir rp ler için felan daha zevkli olur
Cogito, ergo sum
Ara
Eskiden essentials vardı şuan devam etmiyormuş onda /back ile en son öldüğün yere dönebiliyordun, kişisel /sethome falan yapabiliyordun. Buna benzer bir pluginde işe yarayabilir.

@altnkurt server 18.30 - 01.00 olmalı.
Ara
Güncel versiyon yerine stabil mod packlerin olduğu bir versiyonu oynasak daha iyi olabilirdi forge vb. bi mod paketiyle beraber.
Ara
Güncel IP: 37.187.146.164:40971

Plugin muhabbetini discordda konuşalım isterseniz.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.