[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2018
bölgeler belli olduktan sonra ben ortak bi zamanda oyun kuracağım. dlc sahibi olmayan arkadaşlar ozaman toprak ve idea seçebilirler. Pazar günü olur muhtemelen
Ara
(30-08-2018, 19:13)TR Ace : Japonyada oynamak istiyorumda DLC yok toprak seçemeyebilirim diğer arkadaşlar gibi katılım için. Nasıl yapalım onu

(29-08-2018, 15:06)Raijin : etkinliğe katılmak isteyip DLC si olmayan arkadaşlar  için müsait bir zaman belirlenip devletinizi kurmanız ve idea ayarlamanız  için  oyun kurup yardımcı olabilirim.
steam profil linkim: https://steamcommunity.com/id/eskraijin
Sic Parvis Magna
Ara
(30-08-2018, 19:20)altnkurt :
(30-08-2018, 19:13)TR Ace : Japonyada oynamak istiyorumda DLC yok toprak seçemeyebilirim diğer arkadaşlar gibi katılım için. Nasıl yapalım onu

(29-08-2018, 15:06)Raijin : etkinliğe katılmak isteyip DLC si olmayan arkadaşlar  için müsait bir zaman belirlenip devletinizi kurmanız ve idea ayarlamanız  için  oyun kurup yardımcı olabilirim.
steam profil linkim: https://steamcommunity.com/id/eskraijin

Shhh gördüm zatende durduk yere sıkmıyayım dedim adamı. Aldım şimdi DlC'yi ekran görüntüsü alıp atacağım.

Uygun mudur böyle. İlk defa kullanıyorum ama kurallara uygun galiba ? Seçimde hata var mıdır ? 

Bölge: Japonya
Başkent: Mino
Kültür: Japon
Teknoloji grubu: Western
Dev: 159
elma.png
Ara
seçimde hata yok. Belirtmek isterim ki  bölgeleriniz hala kesin değil. 6 eylül gece yarısında kesinlik kazanacak. topraklar dharma eklentisinden sonra Trade Centerlarla dolacağı için toprak degerleri değişecek ve topraklarınız değişkenlik gösterecek. şimdilik bölgede olduğunuzu ilk iletiye sabitliyorum. dediğim gibi eklenti çıktıktan sonra bölgeler netleşecek aynı bölge isteyen olursa kura yöntemini kullanacağız. oyun başlayana kadar idea değiştirebilirsiniz
Ara
DDAX5v.jpg
Bölge: Mashriq
Başkent: Ahvaz
Kültür: Mashriqi
Teknoloji Grubu: Anatolian
Dev: 64
Ara
Başvurumu iberya ile değiştirdim.
Ara
Bölge: Kuzey-Batı Afrika

Başkent: Fez
Kültür: Moroccan - Maghrebi
Teknoloji Grubu: Western
Development: 155
j6D4Qg.png
Ara
Ben de katılmak istiyorum ama ülkemi dharma geldikten sonra kursam olur herhalde?
Ara
Bölge tercihini yazman gerekiyor Aytaç
Ara
@Kiliseninimami Tuat sahel bölgesinde. o bölgeden toprak alamazsın. başvurunu aldım ilk iletiye sabitledim.
Ara
Raijin birçok kişi ülke kurarken ne kadar puan harcandağını foto ile atmamış oyun başladığı zamanda fazla puan ile girerlerse ? Nasıl fark edeceksin
Ara
Ülke kurulduğunda lobide ne kadar puana kurulduğu gözüküyor. @IbrahimPasha44
Ara
Bilmiyodum saol

Raijin ben ülkeyi değiştirebilir miyim
Ara
Değiştirebilirsin oyun başlangıcına kadar
Ara
Hollanda bölgesine ülkemi kurmak istiyorum.Kuralar çekildikten sonra kurabileceğim ülkeyi.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
daha önce custom multiplayer oynamamıştım olmuş mu acaba
DDA73m.jpg
Ara
@4S0S her herhangi bir sorun görünmemekte. ilk iletiye sabitliyorum başvurunu

edit: Ben de Tercihimi Malaya olarak değiştiriyorum.
Ara
Bölge tercihim italya
Ara
Britanyayı alabilirmiyim
Ara
Tabiki, yazıyorum listeye.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.