Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
Görsel

Uuups.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Aynen ya :( Bu tür saçmalıklar beni öldürüyor.

Oyratlar ile Asya teknolojisinde, ordunda silah yokken, elinde silah ve başında bir Avrupalı şapkası olan kolonist ile Sibirya'yı "kolonize" etmek de cabası.
G0kMNN.png
Ara
Görsel

İlginç bir bug oldu. Chimu isyancıları 6k 6k 6k lık üç ordu şeklinde isyan ettiler, bu ordulardan 1'ini yokettim.
Derken diğer 2li bir anda kafa kafaya verip kuzeye - Kolombiya bölgesine çıktılar ve haritada kayboldular. 
Herhalde Wasteland'dan dolaşıp güneyden tekrar benim sınırlara girecekler diye düşündüm ilk başta ancak 40 sene oldu adamlar geri dönmediler. 

Sayıca 5k'ya düşmüş durumdalar. İsyan edip ülkeyi terketti adamlar.
[+] 8 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Niyeyse istemsizce güldüm :)
G0kMNN.png
[+] 2 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Roller değişmiş.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(05-10-2015, 01:18)Duman : Görsel

Roller değişmiş.

REMOVE KEBAB 

Ara
Dışarda zaten yeterince görüyoruz. Bu nefrete maruz kalanlar da remove kebab diye geziyor. Allah'ım sen bize akıl ver. Bu arada videoyu açın ve yorumlara bakın bi, bugün yeni gördüm. Türkler bunlara tepki koyar; ve ırkçı olur. :Cry  :Cry  :Cry
G0kMNN.png
Ara
(05-10-2015, 01:31)GaulTurk : Dışarda zaten yeterince görüyoruz. Bu nefrete maruz kalanlar da remove kebab diye geziyor. Allah'ım sen bize akıl ver. Bu arada videoyu açın ve yorumlara bakın bi, bugün yeni gördüm. Türkler bunlara tepki koyar; ve ırkçı olur. :Cry  :Cry  :Cry

öyle polandball sağolsun facebookda ırkçılık günlük olay sevmediğimden değil çok iyi bişey ama face book 2 de bir banlıyor poland ı anti seminitizm den svastikadan
Ara
Bu konu niye sabit değil yaw? (ilginç görüntüler)

25Ykd0.jpg
AgEJOQ.jpg
Ara
qR3BLZ.jpg
AgEJOQ.jpg
[+] 3 üye House nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel yapmışsın hahah :P
G0kMNN.png
Ara
Çok hoş yapmışlar

Görsel

Yunanistan İtalya gibi yerlere girmeseymiş daha iyiymiş.
Yok artık. Harita süper olmuş.

Hindistan, İran, Arabistan, İtalya, Yunanistan, Mısır alınmasaymış duvar kağıdı olabilirmiş. =)
G0kMNN.png
Ara
Yeni olduğum için mi bilmiyorum, fakat kolonist rusya epey ilginç geldi   :I

l9y4Jg.jpg
Ara
48pbOQ.jpg

Ming'e Ne Yaptınız Bu Kadar?
Ara
Saçmalığın daniskası, Johan'ın üstün başarısı. Normalde Ming'in çok güçsüz olup Kuzey'deki Hanlıklar tarafından yutulması gerekir, tarihteki gibi.
G0kMNN.png
Ara
bY957j.jpg

:( :( :'( 

Edit :

905D550ABBE19D62E99443F4EBA52FC5BB8E6BBF
Ara
Görsel
[+] 3 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
5 dakika boyunca ilginçliği ararken kuzeydekini Hun sanınca dedim "N'oluyor" :Cry

İşin garibi hala ilginçliği bulamadım :)
G0kMNN.png
Ara
(05-11-2015, 03:47)GaulTurk : 5 dakika boyunca ilginçliği ararken kuzeydekini Hun sanınca dedim "N'oluyor" :Cry

İşin garibi hala ilginçliği bulamadım :)

Çin Müslüman olmuş muhtemelen odur çünkü ben ilk kez görüyorum.
Biz Lozan'la sadece bir devleti tasfiye etmedik.Aynı zamanda hayallerimizi de tasfiye ettik...
[+] 1 üye çiftbaşlıkartal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.