[MP] EU4 - Minor Multiplayer: Şubat 2019
Bu akşam ve cumartesi günü etkinliğe katılamayacağım, Multan a yedek oyuncu aranmakta.
Ara
ak koyunlu
eflak
bizans

https://steamcommunity.com/id/Yukihira_1/

eğer yer kaldıysa katılmak isterim. :pray:
Ara
1465 Önerilen Ülkeler:

Andhra, Mazandaran, Benin, Saxony

@Najenda @Menars  @Yukihira_1
Ara
Beyler bugun acil işim cikti etkinlige gec katilacagim belkim katilamayabilirim. Oyun kuruculardan özür diliyorum hepinize iyi eglenceler diliyorum.
Ara
Oda kuruldu, şifre: st
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
1502 Dünya Haritası

eu4_map_FRI_1502_03_28_1.png
[+] 6 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
gucyuzdesi.png

İttifak Limiti: %10
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Mpnin en güzel yıllarını geride bıraktık :/
Ara
244bnsn.png
16asj74.png

yeni-bir-g-douyor.png

Umarim, Avrupalili oyunculardan gang yemeden batililasabiliriz.
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
indir_1.jpg
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kilwa olarak bizim coğrafyadaki asıl amacımız, tüm yoksul, gelişmemiş afrika toplumunu tek bir çatı altında toplayıp, onları dışarıdan gelecek sömürgeci güçlere karşı korumak ve yeni modern bir afrika toplumu yaratmaktır.
Sahip olduğumuz güç, zenginlik üzerinden şeytanice, agresifçe girişimlere kalkışmayacağımız, diğer devletlerle güzel ilişkiler idame ettireceğimizi tüm diğer ülkelere duyurmaktan mutluluk duyarım.
Yemenlede coğrafya içerisinde bir kargaşa yaşanmayacak, uzlaşmaya varılacak ve iyi ilişkilerle müttefikliğe doğru gideceğimizi umuyorum.
[+] 2 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
images.jpg

8 tane vassali olmasina ragmen reform geçirmeyen aztec'e bakışımız
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1502 Oyuncu haritasınıda bekliyorum.
Ben onlarla barış yaptığımda... Onlar olmayacak!
Ara
1502 Oyuncu Haritası

Oyuncu_Haritas_1502.png
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1502 Önerilen Ülkeler:

Kalahandi, Jolof, Ratanpur, Saxony

1502onerilen.png
Ara
(07-03-2019, 16:04)Alduin : Kilwa olarak bizim coğrafyadaki asıl amacımız,  tüm yoksul,  gelişmemiş afrika toplumunu tek bir çatı altında toplayıp,  onları dışarıdan gelecek sömürgeci güçlere karşı korumak ve yeni modern bir afrika toplumu yaratmaktır.
Sahip olduğumuz güç,  zenginlik üzerinden şeytanice,  agresifçe girişimlere kalkışmayacağımız,  diğer devletlerle güzel ilişkiler idame ettireceğimizi tüm diğer ülkelere duyurmaktan mutluluk duyarım.
Yemenlede coğrafya içerisinde bir kargaşa yaşanmayacak,  uzlaşmaya varılacak ve iyi ilişkilerle müttefikliğe doğru gideceğimizi umuyorum.

Tech ihtiyacımız var dedik geri çevirdin nerde güzel ilişkiler bu bildiğin biz güçlenmeden bizi yeme politikası,Luba olarak biz bu politikaya karşı Duracağız.
Ara
(07-03-2019, 20:48)Blackeagle18 :
(07-03-2019, 16:04)Alduin : Kilwa olarak bizim coğrafyadaki asıl amacımız,  tüm yoksul,  gelişmemiş afrika toplumunu tek bir çatı altında toplayıp,  onları dışarıdan gelecek sömürgeci güçlere karşı korumak ve yeni modern bir afrika toplumu yaratmaktır.
Sahip olduğumuz güç,  zenginlik üzerinden şeytanice,  agresifçe girişimlere kalkışmayacağımız,  diğer devletlerle güzel ilişkiler idame ettireceğimizi tüm diğer ülkelere duyurmaktan mutluluk duyarım.
Yemenlede coğrafya içerisinde bir kargaşa yaşanmayacak,  uzlaşmaya varılacak ve iyi ilişkilerle müttefikliğe doğru gideceğimizi umuyorum.

Tech ihtiyacımız var dedik geri çevirdin nerde güzel ilişkiler bu bildiğin biz güçlenmeden bizi yeme politikası,Luba olarak biz bu politikaya karşı Duracağız.

Afrikada, doğmatik inanışlarıyla afrika halkını geride bırakan ve hiç emek sarfetmeden başka ülkelerden yardım isteyerek güçlenmek isteyen aç gözlü kabile devletlerine yardım etmiyoruz. Bizim amacımız afrika halkını tek bir çatı alltında toplayıp güçlü, modern bir afrika toplumu yaratmak. Siz bizim modern afrika toplumu yaratmamıza engelsiniz.
Halkınız daha iyi bir yönetim hak ediyor. Ve biz halknızın hakettiği yönetimi o bölgeye getireceğimizden emin olun.

Üstelik siz bizim gibi güçlü, kudretli bi devletin cahil bilgisiz kabile devletiyle muhattap olduğuna şükredin.
[+] 1 üye Alduin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
sonraki oyunda saxonye geçebilir miyim
Ara
jolof geçebilirim
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.