[MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2017
Daha erken başlamayı düşmeliyiz bence.
[+] 2 üye Raijin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bence b şıkkı olmalı zamanı olmayan çıkabilir 5 10 seneden birşey kaybetmez.

Ayrıca eğer a şıkkı olacaksa daha erken başlayabilir saat 21:00 degilde 20:00 yada fazladan gün veya günler eklenebilir
Ara
ben de katılmak istiyorum
Ara
Bugün kaçta başlayacak?Kaçta biticek?Ya da hangi yıla kadar oynayacağız?
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
multiplayer varsa bana da mesaj atar mısınız?
Ara
(29-11-2017, 11:25)canergenco : multiplayer varsa bana da mesaj atar mısınız?

İlk sayfadaki kuralları oku bir
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
Bu akşam büyük ihtimalle katılamayacağım. İsteyen bir arkadaş Bharat'ı yedek oyuncu olarak devralabilir.
Ara
Evet Memlük ile efsane yenilmem nedeniyle ve gm ninde verdiği izinle Malacca devletine geçmiş bulunmaktayım.Dosta düşmana duyurulur
[+] 4 üye kilical12333 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-11-2017, 16:41)Aeschyli : Bu akşam büyük ihtimalle katılamayacağım. İsteyen bir arkadaş Bharat'ı yedek oyuncu olarak devralabilir.

Ben yedek olarak oynamaya talibim. Portekiz`e tum Asya`yi peskes cekmeye geldim.Asya, peskes gorsun bu kadar toxiclik yeter. :D
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
e hani bize? bize bişey yokmu @Sezar:joy:
Ara
Ayipsin Fransa. Seylan adasini size askeri us olarak takdim edebiliriz.Oradan istediginiz yere akarsiniz zaten.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
forumda sadece 1 tane mi oyun var ?
Ara
Dumandan haber alan var mı?
Ara
Steam de uyuyor görünüyor ama, biz de bekliyoruz bakalım.
Ara
Korsan oyun ?
Ara
(29-11-2017, 19:32)canergenco : forumda sadece 1 tane mi oyun var ?

Genelde oyuncu sayısının azlığı ve oyunların kalabalık geçmesi açısından aynı andan birden fazla mp yapmıyoruz.

Ha sorduğun soru sadece Eu4 mü var diyosan haftasonları CK2 mpmiz de mevcut. Yine çeşitli oyunlarla ilgili de mpler kuruyoruz. Hoi4, Stellaris, Lol, Cod2, Anno1404, AoE3, CoH2, ES2, Civ5 gibi çeşitli mpler de kuruyoruz zaman zaman.

(29-11-2017, 22:04)taliptako : Korsan oyun ?

Orjinal oyunla mp atıyoruz. Katılabilmek için indirimlerde 14 liraya düşen Eu4 versiyonuna sahip olmanız yeterli. DLC'lere gerek yok.

(29-11-2017, 21:21)ceh1907 : Dumandan haber alan var mı?

Maalesef haber alamadık. Muhtemelen uyuyakalmıştır. Başka bişey olmasın da.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(29-11-2017, 22:17)altnkurt :

Genelde oyuncu sayısının azlığı ve oyunların kalabalık geçmesi açısından aynı andan birden fazla mp yapmıyoruz.

Ha sorduğun soru sadece Eu4 mü var diyosan haftasonları CK2 mpmiz de mevcut. Yine çeşitli oyunlarla ilgili de mpler kuruyoruz. Hoi4, Stellaris, Lol, Cod2, Anno1404, AoE3, CoH2, ES2, Civ5 gibi çeşitli mpler de kuruyoruz zaman zaman.

Orjinal oyunla mp atıyoruz. Katılabilmek için indirimlerde 14 liraya düşen Eu4 versiyonuna sahip olmanız yeterli. DLC'lere gerek yok.

Dlc siz oyun oynanmaz ki çöp yoksa 14 lira bişe değil
Ara
(29-11-2017, 22:18)taliptako :
(29-11-2017, 22:17)altnkurt :

Dlc siz oyun oynanmaz ki çöp yoksa 14 lira bişe değil

Host tüm dlclere sahipse sende dlcli olarak oynuyorsun. Mpde senin sahip olduğun dlclere göre değil hosta göre oynanıyor.
Ara
(29-11-2017, 22:18)taliptako : Dlc siz oyun oynanmaz ki çöp yoksa 14 lira bişe değil

(29-11-2017, 22:21)ceh1907 : Host tüm dlclere sahipse sende dlcli olarak oynuyorsun. Mpde senin sahip olduğun dlclere göre değil hosta göre oynanıyor.

Öncelikle tüm mesajı alıntılamak yerine direk yorum yazsanız da sorun olmaz. Zaten konu belli.

Sonra dlc meselesi; hostta bulunan dlcler oyundaki herkeste aktif olacaktır. Bu yüzden bazı arkadaşlar oyunu orjinal alıp dlcleri korsan kullanıyor. Sadece oyunu almanız mplere katılmak için yeterli olacaktır.
Sic Parvis Magna
Ara
İndirimin süresi bitmiş bilsem alırdım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.