[Forum Oyunu] Son Savaş : Orklar vs Krallar
Aziz Halk ! Uzun zamandır tüm diyar kan ve savaş altında ! Büyük Kral'ın ölümünden beri topraklarımızda müthiş bir istikrarsızlık mevcut, ve bu istikrarsızlık babamın ani ölümüyle bizim topraklarımızda da sert bir şekilde hissedildi.

Genç olabilirim, iftiraları kaldıramayacak kadar aptal ve tecrübesiz de olabilirim. Ama asla ve asla boş durmayacağım ! Büyük Kral lütufkar davranmayıp belki beni prenses ile evlendirmedi. Ama bunun ne kadar ilahi bir karar oldugunu şu an anlamaktayım. Bildiğiniz gibi, babamın benim için evlenmeyi teklif ettiği prenses ve onun sevgili prensi (bizim de aziz Prens'imiz.) sorgusuz infaza kurban gittiler. Eğer şu an burada sizlere, halkıma hesap veriyorsam bu YÜCE KRALIN TEKLİFİ REDDETMESİNDENDİR, BU YÜZDEN ONA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM !!

Bildiğiniz üzere, hanedandan hala yaşayanlar var. Ve Prensimiz Stelrya hanedanındandı. Onları onurlandırmak, babamın ve benim üzerimdeki çirkin lekeleri kaldırmak için biz de bu davanın peşinden koşacağız !

Bize sadık olanlar her zaman sadakatlerinin ödüllerini alacaklardır. Gerek içerisinde bulunduğumuz konum, gerek siz, halkımız, soydaşlarımız ve karındaşlarımızın gücü neticesinde Diyar'daki en korunaklı Krallıkların başında gelmekteyiz. İşte bu yüzden düklüklerin gelişmesine izin vermeli, ve uçdük'ümüz olan Voalis Hanedanına yardım yapmalıyız.

Aynı şekilde sadakatlerini eksiltmeyeceklerinden emin olduğum Marinus Hanedanına da lütfedip sahil topraklarımızı devrediyoruz. Ork topraklarına sefere çıktığımızda o kale möhkemliğindeki harikulade işçiliğe sahip gemilerine önce İNSANLIK sonra KRALLIĞIN ihtiyacı olacak !!!
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[Forum Oyunu] Son Savaş : Orklar vs Krallar [Kayıtlar devam ediyor.] - Yazar: PashaZade - 29-12-2017, 22:04

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.