Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz
Oyun aslında çok keyifli. Ama 3 gün 4 gün. Çünkü çok sığ geliyor bana. Çıkan DLC'ler yanlızca yeni bir kültürü aktif ediyor, arayüzü o kültüre uyarlıyor bir iki yeni event falan taş çatlasın 1 hafta. Sonra oyunu kapatıyoruz çoğunlukla. EU4teki gibi geniş DLC'ler malesef yok bu oyunda. Bir kere olamazda çünkü oyunuın öyle saçma bi yapısı var ki buna uygun değil. Yav niye oyunda deniz savaşı yok? Tabi bu çok çok basit bir örnek bunun gibi nicelerini sayabilirim. Ama sevdiğim kısımlarda var tabiki. Örneğin eski oyunlarımda İngiltere kralıydım. Bi anda bi baktım koca Fransa toprakları bana kaldı falan. Dumanında belirttiği gibi olay sadece savaş değil CK2'de.Bide şunu belirtmeden edemiyceğim. Oyun adını gerçekten taşıyor Crusader Kings. Abi olmuyor diğer Dinler kültürler uyduramıyorlar niyeyse. Neyse sanırım çok gömdüm de çok içerlenmiştim bu konuda paradox'a.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Ahrep - 26-12-2015, 23:16
RE: Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Justicar - 27-12-2015, 04:58
RE: Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Sky - 15-01-2016, 14:22
Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Jasebon - 10-04-2016, 20:13
Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Semavi7 - 11-04-2016, 16:32
Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Moses - 11-04-2016, 17:05
Oyunu Beğenme Beğenmeme Nedenleriniz - Yazar: Semavi7 - 11-04-2016, 18:45

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.