Günlük: EU4 - Kıyı Bombardımanı, Sancak Gemileri ve Idea Grubu Değişiklikleri
(31-10-2018, 20:16)Raider41 : herkes çok eleştirmiş şahsen benim için çok da fark eden bir şey yok   ama bu tarz olan değişiklikler yerine oyuna sıfır baştan mekanikler ekleseler daha iyi olur

Eu4 geliştirme aşaması eskiyen veya yetersiz kalan mekanikleri yenilemekten ziyade bozuk temeller üzerine sürekli birşey yığmaya dayanıyor. Benim de en büyük hayalim oyuna yeni dallar eklemeden önce budanmasıdır. Zira eu4teki potansiyeli çoğu oyunda görmüyorum. Fakat geliştiriciler bizim gibi düşünmüyor ne yazık ki. Sürekli bir yerleri güçlendirmeye yönelik bonuslar ekleyip duruyorlar. Bunda biraz da biz suçu kendimizde aramamız lazım. Yeni dlc çıkınca hurra alarak zaten yaptıklarını tasdik etmiş oluyoruz bi anlamda. Bununla da yetinmeyip Third Rome'dan sonra Rusya'yla, Rule Britannia'dan sonra Britanya'yla bolca oynayarak adamlar ofiste oturup "bakın iberyaya dlc yaptık herkes oynuyor" dedirtiyoruz. Hal böyle olunca da adamların uyguladıkları politika ekonomik anlamda başarılı olmuş oluyor.
Sic Parvis Magna
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Kıyı Bombardımanı, Sancak Gemileri ve Idea Grubu Değişiklikleri - Yazar: altnkurt - 01-11-2018, 18:13

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.