Bu oyunun ek paketlerini hakikaten alan var mı?
(12-12-2018, 15:36)balasagun : İyi oyunlar, iyi günler
Forumunuzun yeni üyesiyim. Eu4 oynamaya başladıktan sonra siteyi takip etmeye başladım. Konuya yorum yazmak istediğimde üye olmadığımı fark ettim.
Sorum konuyla ilgili, oyunu steam üzerinden yaklaşık 1 aydır oynamaktayım. Gerek yalnız kurduklarım olsun gerekse son zamanlarda kardeşimle kurduğumuz oyunlar şuan için eğlenceli. Fakat hiçbir dlc ye sahip değilim. 
Gerekten sözü edildiği kadar önemli mi dlc'ler ? 
Satın almayanların yorumlarına da denk geldim korsan dlcler orijinal oyunda sıkıntı yaratıyor mu?

Şimdiden teşekkür ederim.
Oyun hakkında donanımlı gördüğüm şuan için tek site gerçekten faydalı.

bütün dlcler değil ama 3 tanesi var oyuna çok fazla yenilik getiriyor korsan kısmını bilmiyorum sağlam bir bilgisayarım olduğu için torrent yerlerini karıştırmadım indirim beklemeni tavsiye ederim zaten yıl başıda geliyor kış indirimi falan olur alacaksan
[+] 1 üye Emekli Tüccar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Bu oyunun ek paketlerini hakikaten alan var mı? - Yazar: Emekli Tüccar - 12-12-2018, 16:05

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.