Sohbet: Fikir Söyleşileri #3: Türkiye'de Dindarlık Azalıyor Mu?
Error vermek için bir sebep yok ki. Arkadaş benim dediğimi dile getirmeden yazmış. Demek istediği din bir araç olarak kullanılıyor. Bu savaş olsun, siyaset olsun ve bu yüzden dindarlık azalıyor. Fakat bu yeni bir şey değil. Dinler ortaya çıktığından beri bu böyle. Herkes kabullensin artık şunu. Başka şeylerle alakası yok. Destanlar yazmanıza gerekte yok. Kısa ve öz; Dindarlığın azalma nedeni savaş ve siyaset o kadar.

Ancak şunu söyleyeyim bence Ateistler bir çelişki içinde. Ben pek zannetmiyorum bir yaratıcıya inanmasınlar. Herkes inanıyordur ama dinler bana göre yalan. Ben bir Deist olarak Ateistlerinde bir yaratıcıya inandıklarını düşünüyorum onlar her ne kadar kabul etmese de.
[+] 1 üye Elvensword nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Fikir Söyleşileri #3: Türkiye'de dindarlık azalıyor mu? - Yazar: Elvensword - 24-03-2019, 17:08

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.