EU4 Wiki Sayfasını Türkçe'ye Çevirmek için Ekip Arkadaşları Aranıyor.
(10-01-2016, 19:00)ferevon : Zaman sorunum olabileceginden sorumluluk almaya cekiniyorum ama onceki projeden yarisini cevirmis oldugum Subject Nations bolumu hala bilgisayarimda, projenin metodlari vs tam olarak belirlenirse onu bitirebilirim. Tabiiki burda is sanadusuyor yani herkesin cevirisinin bir digeriyle paralel olmasi acisindan bir seyler belirlemelisin. Kolay gelsin simdiden.

Evet bilgilerde eksiklik var hemen eklemeleri yapalım. İngilizcesine güvenen arkadaşlara küçük bir paragraf atıyorum. Çevirileri güzel bir şekilde uyuşuyorsa ekibe ekliyorum. Şunu söyleyeyim. Bu çeviri işini tam eforla tek işiniz bu gibi yapmanıza gerek yok. Kimse bunu istemez zaten. Bu konuda istekli olan arkadaşlar kendilerine çevirisi yapılmak üzere verilen sayfaları boş zamanlarında çevirebilirler. Kimseye zorla da "şunu çevir" diyemem. Ekipte bir sayfayı çevirmesi için arkadaşlara teker teker sorarım. İsteyen de görevi üstüne alır. Ne kadar çeviri yapmak istediğiniz size kalmış. Boş kaldığınızda görev de isteyebilirsiniz.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: EU4 Wiki Sayfasını Türkçe'ye Çevirmek için Ekip Arkadaşları Aranıyor. - Yazar: Kaiser-i Rum - 10-01-2016, 20:53

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.