Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
(15-07-2020, 22:13)Enesrar : Başta westernize bir ülke ile başlarken neler yapıyorsunuz?

Ekonomimi düzeltmek için vergileri artttırıp gerekirse harcamalarımı kısıyorum. Çoğunlukla eğitim ve yönetim bütçelerini %100'de tutuyorum. Bürokratik efektifliği %100'e çıkardığım zaman yönetim harcamalarını düşürüyorum ama eğitim harcamaları olağanüstü bir durum olmadıkça %100'de kalıyor. Onun dışında ordularımı yavaş yavaş düzenleyerek ideal kompozisyona getiriyorum. Ordu düzenleriyle ilgili rehbere buradan ulaşabilirsin. Onun dışında teknolojiye önem vermiyorum. Uncivlere göre teknoloji konusunda bir adım önde başlıyoruz, bunu kullanmalıyız. Medicine araştırmaları çok önemli, ondan sonra araştırma puanı veren araştırmalar geliyor. Araştırma puanı veren araştırmaları hızlıca araştırabilmek için mevcut hâle geldikleri zamandan bir sene önce araştırma yapmadan puan biriktiriyorum. Teknolojilerin öncelik sırasına ve kısaca ne işe yaradıklarına değinen rehbere buradan ulaşabilirsin.
IbnE9P2.gif
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Victoria 2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar - Yazar: Attila the Hun - 15-07-2020, 22:33

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.