Sohbet: Kitap Sohbetleri #5: Tercih Ettiğiniz Yayınevleri
İş Bankası Kültür Yayınları'nın klasikler & modern klasikler serisini tamamlamayı düşünüyorum. Gerçekten çevirileri çok güzel. Ayrıca kitap kapakları da kaliteli. İş Bankası'nda yoksa Can Yayınevi ikinci tercihim oluyor. Kendini kanıtlamış tüm kitapları bu iki yayınevinden almaya çalışıyorum.
Ayrıca Kronik ve Yeditepe Yayınları son zamanlarda çok güzel tarih kitapları çıkarmaya başladılar. Fazlasıyla dikkatimi çekiyor. Bir süredir bu yayınevlerini de kullanıyorum. Ötüken ve İthaki Yayınları da belli başlı kitaplarda ilgimi çekmiştir ve beğenmişimdir.

Doğrudan sevmediğim yok ama Karbon Kitap, Pegasus, Martı yayınevlerinin özellikle "uluslararası bestseller" adı altında sattığı kitapların çoğundan uzak durmaya çalışıyorum. Açıkçası bu yayınevlerinin güzel kitapları olsa da yukarıda bahsettiğim tarzda kitaplar basmaları beni doğrudan yayınevinden uzaklaştırıyor ister istemez.
[+] 4 üye Elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Kitap Sohbetleri #5: Tercih Ettiğiniz Yayınevleri - Yazar: Elefsar - 02-11-2020, 15:34

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.