EU4 - Lions of the North İlk İzlenimleriniz
Oyun optimize edilmiş. Oyunun sonlarında yaşanan lagları hiç yaşamadım. Oyunun başlangıcı da daha akıcı.
Stackwipe´ın geri gelmesi iyi olmuş. Devasa orduları sw´siz kesmek çok yorucu oluyordu.
Development metası hala bitmemiş. Hala gücünü koruyor.
Goverment capacity oyunun başı çok hızlı büyüyen ülkeler için biraz frenleme olmuş olabilir. Ama courthouselarla gayet rahat korunabiliyor.
Yeni görev ağaçlarını çok beğendim. Özellikle Gotland çok keyifli.
Force limit nerfleri Rusya tarzı ülkelere yaramış. Şahsen bu tarz ülkelerin idealarının yeniden düzenlenmesi gerektiğini düşünüyorum.
Ai önceki patchlere göre daha akıllı. Keşke development basarken base tax kullanmasa.
Government reformları beğendim. Keşke bu tarz değişiklikleri idealara da getirseler.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 2 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Lions of the North İlk İzlenimleriniz - Yazar: Menars - 20-09-2022, 23:46

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.