Acemiler için rehber önerisi
Çok büyük bir hata yapıp, 2 yıl önce oyuna türkçe yama kurarak oynadım. Hem yama güncellemeleri (oyunun sürekli güncellenmesi nedeniyle) yapılamadı, hem de arkadaşlarıma büyük zamdan önce aldırdığım oyunu malesef yama alışkanlığı yüzünden anlatamıyorum.

Gambell iyi bir rehber ve çok yetenekli bir oyuncu. Rehberlerini uzun süredir takip ediyorum. Ancak o da yılların verdiği ustalıkla çok hızlı oynuyor ve yeni videolarında modları tanıtmaya çalışıyor. Binlerce saat oynamanın doğal sabırsızlığını yaşıyor. Oyuna 3 yıl önce çekilmiş rehber videoları ise, oynanış dinamiklerine gelen sürekli değişimler yüzünden (estate gibi) işe yaramıyor. Temel ekrana alıştıysan, Osmanlı ile başlayıp, kurcalamak sanırım en iyi öğrenme yolu (ve malesef) her ekran değişimi için yeni rehber video çekebilecek bir master yok.
[+] 1 üye Pashalunda nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: rumphelstilskin - 17-02-2023, 11:55
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: Pharmacist - 17-02-2023, 12:04
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: turkish lokum - 17-02-2023, 12:51
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: Takeda Akane - 17-02-2023, 13:19
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: baywatch06 - 17-02-2023, 15:14
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: korkusalan - 17-02-2023, 15:02
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: Pashalunda - 26-02-2023, 20:56
Acemiler için rehber önerisi - Yazar: Salomon - 27-02-2023, 10:58

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.