Sohbet: Rome II - Genel Sohbet: Sezar'ın Sarayı
(02-01-2024, 16:13)elefsar : Bu oyunu hep min/maks hedefleri ile oynardım. Yani her eyaletten en fazla verim alacak şekilde, işte her binayı o eyalette en fazla çıktı elde edecek şekilde ayarlardım. Commerce, industry, agriculture gelirleri, food ve public order falan derken uğraşır dururdum. Bugün sıfır dikkatle oynayayım dedim, tabii yine alakalı binaları aynı eyalete yapıyorum, ama ince bir hesap çevirmiyorum. Arkadaş ne kadar yavaş oynuyormuşum ya. Oyunun ayrı bir zevki oldu resmen. Bu senaryo bitince diğer total war oyunlarını da benzer mantıkla tekrar oynamayı planlıyorum. Shogun 2'de bu kadar ayrıntı olmadığı için en hızlı onu oynuyordum ama Rome 2 ve sonrasında çıkan tüm oyunlarda bi yavaşlık söz konusuydu.

Bu aslında oyunun bir problemi. İnce hesap falan yapmayı gerektirecek bir sistemi yok ki. Binaları rastgele basıp geçsen bile oynanışında çok ufak etkisi olacaktır. Oyundaki bina sistemi bence rezalet.
[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Rome II - Genel Sohbet - Yazar: Duman - 21-10-2017, 05:23
Rome II - Genel Sohbet - Yazar: Aytaç - 21-10-2017, 10:33
Rome II - Genel Sohbet - Yazar: Merco - 08-11-2017, 19:04
Rome II - Genel Sohbet - Yazar: Duman - 20-02-2018, 18:42
Rome II - Genel Sohbet: Sezar'ın Sarayı - Yazar: Gurt - 04-07-2020, 20:52
Rome II - Genel Sohbet: Sezar'ın Sarayı - Yazar: Gurt - 08-07-2020, 20:52
Rome II - Genel Sohbet: Sezar'ın Sarayı - Yazar: Aytaç - 02-01-2024, 16:42

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.