Hikaye: Kaybedilmiş Zaferler (Şimdi GOOGLE PLAY'DE!)
Benimde bir sonraki niyetim tıpkı bu hikaye de ki gemi bazlı anlatımı biraz geliştirip. Bir sonraki hikayem olacak olan Almanya ile tümen bazlı anlatım kurgulamak. Tabi bu Almanya hikayesini ingilizce yazmayı düşünüyorum paradoxplasa' da. HOI3' kuşağını ben kaçırdım, oynayamadım :) Ama hep PX' de hikayelerini okurdum. Bugün hoi4 için o eski hikayeler yazılmıyor. O devir türk oyuncular da biraz geçti gibi. Bir bölümde tamamen hikayeyi nasıl kurguladığım, hangi kaynaklardan yararlandığım, nasıl not tutuğum ve itiraflarımı ele alacağım. O bölümün hikaye, AAR (after action report) yazmayı düşünenlere hitap etmesini istiyorum. Umarım bu hikaye insanlara birazcık da olsa bir şeyler katabilmiştir ve katacaktır da.

Büyük oranda benzer bir hissiyat ile yola çıkmışız @Lehr hocam :)
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Kaybedilmiş Zaferler - Bölüm 14 - "Varlık Donanması" - Yazar: napolyon94 - 07-03-2017, 12:16
Kaybedilmiş Zaferler (Tamamlandı) - Yazar: napolyon94 - 30-06-2017, 10:34
Kaybedilmiş Zaferler (Tamamlandı) - Yazar: napolyon94 - 20-09-2017, 21:35

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.