Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
Beyler biraz geç oldu kusura bakmayın beklettim baya ama evet 2 kahraman tümen sayesinde 80-90 tümen arası bir zayiat verdirecek seviyeye gelerek ( Danzigde sıkıştırılmış liman ablukaya alınmıştır ) büyük işler başardık benden sonraki arkadaş alsın oynasın hiikayeyi yarın yazıcam bi ton resim var  yarında iş var uyumadım ama değdi çünkü acayip zevkle oynadığım bir oyun oldu ve bunların çoğunuda not etmek istedim.

Oynucak arkadaşa tavsiye ve bilgi mahiyetinde:

*ilk olarak saldırıları başlattım Sovyetlerin ablukayı yarmasını engellemek için yaptım organizasyon düşük olan tümenler var onları durdurup yükselmesini bekleyebilirsin. Danzigden donanmayı çekme hemen kaçıyolar denedim bi kere :D sonra carrier olan filoyuda işi bittikten sonra birleştirip normandiyaya çekersin canavar Kriegsmarine o halde hep kazanıyo defeat yok nerdeyse
*ortada bir cep var bu iki taraftanda zırhlı saldırısı başlattım onları kapamak için onların organizasyon iyi ve kazanıyolar
*İngiliz kanalına hiç dokunma komple fallback çektim kıyıya sadece gözün orda olsun her türlü tehlikede yan yana olan birlikler sayesinde çabuk şekilde savunursun ben 24 ingiliz 30 küsür abd tümeni savuşturdum sahile çıkmadan zaten sahil fortlarıda yapımda sentetikleri öne aldım ondan sonra başlar
*fransada isyan çok ama yapıcak bişey yok adamlar doğuda
*tank yapımına azami önem ver zaten onlar bizi baya sırtladı taktikal bomber en altta olsun zarar gören fabrikalar ona gitsin
Resim atmadığımdan yazayım ön bilgi maksatlı dedim aklıma gelenler bunlar kolay gelsin şimdiden.

[+] 2 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: napolyon94 - 07-07-2017, 14:08
III.Reich - Başladı - Yazar: kenanhan - 07-07-2017, 14:37
III.Reich - Başladı - Yazar: Faramir - 07-07-2017, 15:20
III.Reich - Başladı - Yazar: zencefil - 07-07-2017, 15:30
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: napolyon94 - 07-07-2017, 15:33
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: İlber Ortaylı - 08-07-2017, 00:24
III.Reich - Başladı - Yazar: Faramir - 08-07-2017, 02:21
RE: III.Reich - Başladı - Yazar: napolyon94 - 08-07-2017, 02:23
Grossdeutschland Yolllarında - Yazar: Feldmarschal - 16-07-2017, 22:44
RE: III.Reich - 1 Ocak 1942 / sıra Feldmarchall'de (BERLIN SAVAŞI) - Yazar: Feldmarschal - 16-08-2017, 02:47

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.