Zor durumda kaldığınızda hile kullanır mısınız?
(16-10-2018, 23:58)altnkurt :
(15-10-2018, 21:56)Ecdad Computer : Bir oyun fazla ciddiye alınmamalı. Neyden zevk alınıyorsa o yapılmalı. İsteyen hile yapar her savaşı kazanır, isteyen hilesiz dünyayı fetheder. @Voidian 'ın dediği gibi harita boyamak için de oynayabilir. Ben direkt .png haritayı da boyuyorum; zevk alıyorum. Adı üstünde "oyun". Bir oyunu diğer insanlardan daha iyi oynamak kimseye bir şey katmayacak.

Biz küçükken böyle kareli defterin en orta sayfasını koparırdık ikili şekilde. Baya büyük bi oyun alanımız olmuş olurdu. Oraya ülkeler çizerdik kafamıza göre. Sonra silgiyle yazı tura atarak savaşlar yapar toprak alır verirdik. Bi başka versiyonu da kitap sayfası kullanılarak yaptığımız direk kare hesabı üzerine olan türüydü. O daha uzun sürüyodu. Böyle bi çocukluktan gelince harita boyamak çok da anormal gelmiyor.

Biz de oynardık, çok zevkli olurdu. Fakat biz silgi yerine 1TL atıyorduk   :joy:
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Zor durumda kaldığınızda hile kullanır mısınız? - Yazar: Vickz - 18-10-2018, 13:57

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.