İspanya İç Savaşı [Forum Oyunu] Dördüncü Tur Geldi.
Kanatlardan saldıracağını belirttiğin için ve tanklarıda kanatlara fazla verdiği için askerleride öyle dağıttım (birşey yazmamışsın o konuda )

Eğer topyekün karşımdan saldırırsa dediğin 2.kısmı es geçtim tamamen saldırı sana gelirken aniden askerlerin aa merkezden geliyor hemen teleport olup ona göre yeniden pozisyon alalım mantığı doğru olmayacağı için değiştirdim.

Bu arada unutma ki bir önceki turta da askerlerin %25 i gerideydi (seçtiğin şık sebebiyle ) bu askerler savaşa sonradan merkez düşmeye başladığında katıldı ki buda ilk hatların yarılmasını kolaylaştırdı.

Edit: Ek olarak aynı planda 3 şıkkın yanıtı var 10 şık olsa hepsinin yanıtını tek bir yanıtta versen karşındaki adamın ne tür bir seçeneği kalacak...
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
İspanya İç Savaşı [Forum Oyunu] Üçüncü Tur Geldi. - Yazar: TR Ace - 27-03-2019, 15:41

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.