Company of Heroes 2 Yaşadığınız Komik Olaylar
Bugün yaşadığım bir olaydır, normal bir şekilde oynuyoruz hemen yanımdaki eleman kanatta yalnız kaldı. Ben diğerlerine yardım etmek için tüm orduyu diğer tarafa çekmiştim karşı takımdaki adamlar benzinliğe pushluyordu çünkü. Bu elemanda  2v1 muhabbetlerine girdi niye bana yardım etmiyorsunuz falan dedi. 
Benimde kafamdan şöyle geçiyordu ben diğerlerine yardım edeyim o idare etsin oraya çekersem askeri gücümü oyun gg olur diye çünkü diğer kanata bakan elemanlar noob. ben devam ediyorum oyunuma sonra bi baktım sesler geliyor.  Bir baktım basem bombalanıyor yine friend fire :D
Adam baseme dinamit yerleştirip shock trooplarıyla bomba atıyodu. Hatta katyusha ilede bombaladı :D
Sonra bende başladım onun basesine saldırmaya çok efsane bir fantezi oldu bu benim için :D
20190426184051_1.jpg
20190426184134_1.jpg
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Company of Heroes 2 Yaşadığınız Komik Olaylar - Yazar: Alduin - 26-04-2019, 18:52

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.