[MP] [CoH2] Tiger Ligi - Ocak 2020
Dostlar, canlar, romalılar ve CoH severler!

2.güne geçtik, bazı duyurularım ve bilgilendirmelerim olacaktır.

1) Panzerler ve Delikanlılar Takımı Yeniden Yapılandırıldı
  PvD takımının orjinal üyeleri turnuva başlamadan hemen evvel süratle güncellendi. Zira önceki orjinal üyelere sorumsuzca davrandı. Dolayısı ile yeni PvD takımı sadece isim olarak benzerdir ve önceki ile arasında neredeyse bağ yoktur. Dünkü maçıda yeni PvD takımı oynamıştır. Hala daha PvD takımının eksikleri vardır, turnuva formatının dışına çıkarak PvD takımını desteklemeye devam ediyorum. Dolayısı ile adam alınımına da bu takım için devam etmekteyim. Dünkü yaşanan hadiseden sonra umuyorum bu duruma benim gibi sizde göz yumarsınız. Buna göre Reşad nickli oyuncu kendi takımımdan PvD'ye transfer olmuş ve 2 yeni oyuncu bu takıma katılmıştır. Ayrıca @Ayro , @yunusozgul , @kscub hala daha takım arıyorlar ise PvD saflarına katılabilirler. 

2) Turnuvayı kaçıranlar için ufak bir teselli
   Tiger Ligi'nin bitiminden sonra yine forumumuz da "Hetzer Ligi" 2vs2 düzenlemeyi düşünüyorum bir aksilik çıkmaz ise. Kuvvetle muhtemelen 29 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında bir zamanda 3-4 günde düzenlenecektir. 

3) Turnuva katılımcıları kendi nicklerini teyit etmeli
  Şimdi malum hepinizin nicklerini aklımda tutamıyorum yada doğru yazamıyorum. İletişim konusunda da nicklerinizi bilmemek bende noksan yaratıyor. Özellikle takım kaptanları kendi takım arkadaşlarının nickleri ile birlikte yorumda paylaşırsa bende daha ÖM vs. gönderebilirim. Birde forumdakiler trip atıyor bunlar üyemi diye, üye olduğunuzu gösterin.

4) Ertelenen Maçlar
  Dün ertelenen 2 maçı perşembe ve cuma günün oynatacağım, yeni fikstür şu biçimdedir.
mXQ1n8.png

5) Yayın için Yutaroo ile devam edeceğiz
   Dün 2 maçın yayını nispeten iyiydi ve geri dönüp baktığımda ellerine sağlık diyorum. Sağolsun beni kırmadı ve Tiger Ligini yayınlamayı kabul etti zaman ayırıp. Kendisine çok teşekkür ederim. Twitcht üzerinden izleyebilirsiniz. https://www.twitch.tv/yutaruo

6) Puan Durumu
  Her Maç gününün ardından güncellenecektir.
jq9VGm.png

Benim duyuru ve bilgilendirmelerim bu kadardı, 2. günde başarılar dilerim.
[+] 3 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
[CoH2] Tiger Ligi - Ocak 2020 - Yazar: napolyon94 - 16-01-2020, 06:20
[CoH2] Tiger Ligi - Fikstür Çekildi - Yazar: Kirpi - 20-01-2020, 00:48
[CoH2] Tiger Ligi - Yazar: napolyon94 - 20-01-2020, 23:47
[CoH2] Tiger Ligi - Yazar: irfandurmus - 21-01-2020, 13:23
[CoH2] Tiger Ligi [2. Gün] - Yazar: napolyon94 - 21-01-2020, 14:14
[CoH2] Tiger Ligi [2. Gün] - Yazar: napolyon94 - 21-01-2020, 15:56
[CoH2] Tiger Ligi [2. Gün] - Yazar: napolyon94 - 21-01-2020, 21:07
[CoH2] Tiger Ligi [5.Gün] - Yazar: napolyon94 - 24-01-2020, 22:28
[CoH2] Tiger Ligi [5.Gün] - Yazar: napolyon94 - 24-01-2020, 23:57

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.