Bence: Europa Universalis IV [Mart 2018]
Alıntı:Paradox EU 4'den desteğini kesip yeni oyunlara odaklanmalı mı(EU5, CK3 veya Vic3 gibi)?

Buna burdan eu4'e devam etsinler diyen çıkmaz heralde :D Benim istediğim eu rome 2'den yana.

Alıntı:Paradox'un EU4 DLC politikası hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Açıkçası dlc boş boş gereksiz şeylerle doluşmadığı sürece rahatsız değilim. Rights Of Man gibi dlclere hiç bir zaman hayır demem

Alıntı:Europa Universalis 4'ün son DLC'lerinden memnun musunuz?

Third rome'dan itibaren oyuncuların ne istediğini anlamadıklarını veya kolaya kaçmak için görmezden geldiklerini düşünüyorum.

Alıntı:Oyunda olsaydı daha güzel dediğiniz özellikler nelerdir?

Popülasyon stellaris benzeri bir sistemde olmalıydı, cpuları çok zorlar diye bunu getirmemiş olabilirler, yoksa ellerinde hazır yapılmışı varken eu4'e uyarlamaları zor bir şey değil, bu sayede az eforla herhangi bir dlcnin daha dolu gözükmesini sağlayabilirlerdi.

Alıntı:Oyunu satın alma veya almama nedeniniz nedir?

Turn based olmayan indieler dışında tüm grand strategylerle ilgileniyorum.

Alıntı:Europa Universalis 5 çıksa alır mısınız?

Pre-order yapardım.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bence: Europa Universalis IV [Mart 2018] - Yazar: Voidian - 11-03-2018, 15:51

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.