Company of Heroes 2 - M26 Pershing
Bu tanka multilerde genellikle hiç kullanana rastlamıyordum. Pantherlere karşı çok fazla şansı yok ama yine panther gücünde. Ama Pantherlere oranla şöyle bir avantajı var, bir infantry grubuna rahatlıkla wipe atabilirsiniz tek atışta. Özellikle köşe noktalarında çok kez wipe attığım oldu.
Bu tankı veren komutan boşuna rangers vermiyor, eğer 4-5 tane rangsers basıp bazuka koyarsanız o rangers timi hiç abartmıyorum königstigeri patlatması 10 saniye sürüyor. Bu bir exploit mi bilmiyorum fakat anladığım kadarıyla relic geliştiricileri bu tarz şeyler koymayı seviyor oyuna, bir arada sturmtiger çok opmuş. Zamanla çok güçlü olan şeyleri nerfliyorlar. Yaptıkları şeyler daha çok oyuncuların hoşuna gideceği türden şey aslında.
Ben bunu yaptığımda birer tane königstiger va jadtgier indirdiğimi hatırlıyorum. Arkaya bir ambulans bir retreat noktası koyup bu rangersleri m26 eşliğinde kullansanız zaten oyunda hile yapmış gibi oluyorsunuz.
Üstelik m26'ların ammunition karşılığında güçlü mermiyi kullanırsanız daha iyi hasar veriyor.
Pratik bir tank, teknik bir tank kullanmasını bilene çok eğlenceli bir tank kullanmasını bilmeyene: "moruq bu m26 pantherlerin karşsınıda hemen patlıyor aykü ben hiç sevmiyorum bu tankı"
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Company of Heroes 2 - M26 Pershing - Yazar: Ayro - 02-05-2018, 01:56
Company of Heroes 2 - M26 Pershing - Yazar: Alduin - 23-04-2019, 12:28
Company of Heroes 2 - M26 Pershing - Yazar: Alduin - 28-07-2019, 00:09

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.