Medieval II - Kingdoms: Crusades Rehber Serisi - 2. Bölüm: Oynanabilir Ülkeler
Güzel bir rehber olmuş. Bilmediğim şeyleri de öğrenmiş oldum. Arada oynuyorum ama yazılara filan pek takılmıyorum. Türkler favorim çünkü yönetmesi en zor onlar. Başlarda ekonomi çöküyor ve çok uğraşıyorsun. Anadoluyu kaybediyorum sonra biraz toparlıyorum derken moğol geliyor. Hiç bulaşmıyorum şehirleri düşmana bile verdiğim oldu :D Ama onlara saldırmıyor haysiyetsiz. Yine geliyor yavaştan yanıma o zamana kadar da güçlenip yok etmeye başlıyorum. Tabi Antakya ve Bizans sıkıntı. Ve 1 defasında Timurlarla karşılaştım. Mısırdım ki biliyorsunuz ekonomisi en iyi olan ülke. Askeri olarak da geliştim para var. Ama Timur bir geldi Rakka'dan Kahire'ye kadar ezile ezile çekildim. Almanlar veya yunanlar böyle ezilmemiştir. Kudüs'ü unutamıyorum 4 orduyla saldırmıştı. İlk alamadı ama sonra yine saldırdı şehrin içindeki yarım orduyu eze eze gitti filler. Nasıl durdurulur bilmiyorum. Kahire düşmeden ben çıktım oyundan en son :D

Düzenleme: Sanırım Timurla normal oyunda karşılaşmıştım ve yer olarak şanlıurfa'da olabilir. Maruz görün :)
[+] 1 üye Akın.ibrahim nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Medieval II - Kingdoms: Crusades Rehber Serisi - 2. Bölüm: Oynanabilir Ülkeler - Yazar: Akın.ibrahim - 11-01-2019, 16:01

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.